מהו גיינר?

מהו גיינר?

עולם תוספי התזונה הינו עולם עשיר ומגוון שמציע לכל אחד את המוצרים שיכולים להתאים לו, ולשפר את ההרגשה ואת הבריאות שלו. כולנו מכירים את אבקת החלבון, ויודעים שהמוצר הזה יכול להביא תועלת עצומה לכל אחד באשר הוא. אך מהו גיינר? מוצר מוכר פחות, אך גם לו יכולה להיות תועלת עצומה. נבין מהו גיינר ולמי הוא יכול להועיל.

גיינר – פורמולת חלבון ופחמימה

תוספי המזון שנקראים בשם גיינר אלו תוספים שגם הם, בדומה לאבקת חלבון, מכילים כמות גבוהה של חלבון. אם כי בנוסף הם מכילים גם פחמימות ושומנים. כלומר, מדובר על מוצר שהוא למעשה תרכובת של מרכיבים שונים שמאפשר צריכה של אלו יחד למי שצריך את זה.

  • רזון וחוסר תאבון – גיינר יכול להתאים לאנשים רזים שמעוניינים להעלות במשקל, אם כי יש להם חוסר תאבון והם לא מצליחים לאכול כמו שצריך. צריכת הגיינר תספק לגופם חלבון איכותי וטוב יחד עם פחמימה ושומנים טובים.
  • ספורטאים מתחילים – ספורטאי שרוצה להתחיל את דרכו, והוא מעוניין להגדיל את מסת השריר אך גם את משקל הגוף שלו, יכול למצוא מענה בגיינר. המוצר הזה יספק לו פחמימות איכותיות ויאפשר לו לעלות במשקל לקראת האימון והספורט.
  • ארוחת שייק איכותית – אך גם מי שסתם כך מעוניין לשלב בסדר היום שלו ארוחה מגוונת ואיכותית שמאפשרת לו לשבוע משייק קליל וטעים יכול למצוא מענה בגיינר. הגיינר יספק לגוף את החלבון ואת הפחמימה וישביע אותנו כמו ארוחה טובה.

איכות וספיגה

כמובן שכמו בכל תוסף תזונה אנחנו צריכים לבחור בשימת לב את התוסף הרצוי לנו. המטרה היא להבטיח שהגוף מקבל איכות, והוא סופג אותו כמו שצריך. רק כך ניתן להיות בטוחים שאנחנו מקבלים את התועלת הרצויה מהגיינר.

> מידע מקצועי נוסף ניתן למצוא באתר https://fitnessdepot.co.il!

כתוב/כתבי תגובה