מה כוללים שירותי דרכים

מה כוללים שירותי דרכים

האם קרה לכם פעם שכאשר הייתם באמצע נסיעה בכביש מהיר הרגשתם לפתע שמשהו לא תקין ברכב? לחץ האוויר בצמיג יורד, הבלמים לא תקינים או גרוע יותר, נורת אזהרה נדלקת או עשן מתחיל להסתלסל מאזור המנוע.

המחשבה הראשונה שחולפת בראש היא – מה עושים? האם יש שוליים בכביש הזה כדי שתוכלו לעצור את הרכב? והכי חשוב, מי יכול לבוא לעזרתכם במיקום הבעייתי הזה?

בדיוק עבור מקרים כאלה הוקמו שירותי דרכים.

שירותי דרכים – מה הם בדיוק?

שירותי דרכים מיועדים עבור מקרים אשר בהם מפסיק הרכב לפעול באמצע נסיעה בשל תקלה כלשהיא ואין אפשרות להמשיך בנסיעה.

שירותי הדרכים אינם כלולים במסגרת הביטוח בו חייב כל רכב. אבל ניתן לרכוש אותם באמצעות תוספות לפוליסת הביטוח למשל, ביטוח מקיף או ביטוח צד ג'.

כאשר הרכב מפסיק לפעול באמצע הדרך מכל סיבה שהיא, זהו הזמן בו אתם נזקקים לשירותי דרכים. מישהו אשר יספק לכם שירות תיקונים לרכב כאשר אתם נמצאים על אם הדרך.

שירותי דרכים מהווים תחליף נייד למוסך הרגיל שלכם. ההבדל בין מוסך רגיל למוסך נייד הוא בעוד שבמוסך רגיל אתם קובעים תור ומגיעים עם הרכב למקום. ושם מטפלים בו ומתקנים את הדרוש תיקון. לפעמים אפילו משאירים אותו למספר ימים. הרי שמוסךנייד מגיע עד אליכם. ובמרבית המקרים זה יהיה שירות מרגע לרגע, כי הרי התקלה שקרתה באמצע הדרך כלל לא הייתה צפויה או מתוכננת.

כמובן שאל לכם לשכוח, שכמו כל נותני השירות, גם שירותי הדרכים גובים כסף עבור הטיפול. לכן שימו לב שבעת הזמנת שירות כזה יש עליכם אמצעי תשלום כלשהוא.

נתקעתם בדרך? – צרו קשר עם חברת שירותי דרכים

בבעלותם של חברות השירות ישנם טנדרים המצוידים בכל כלי העבודה אשר מצויים בכל מוסך. כדי לספק שירות של מוסך נייד לרכב הטוב ביותר לנהגים שנתקעים בדרכים עם תקלה ברכב.

אז כאשר אתם נתקלים בבעיה כלשהיא בעת נסיעה ואינכם יכולים להמשיך לנסוע ברכב, כל שעליכם לעשות הוא, להתקשר לחברה המתמחה בשירותי דרכים והם ישלחו לכם רכב אשר מאויש באנשי מקצוע והם יאתרו את הבעיה ויפתרו לכם את התקלה.

כתוב/כתבי תגובה