מהם פסי האטה

מהם פסי האטה

אם אתם רוצים לדאוג למרחב המחייה שלכם, להפוך אותו לבטוח יותר וחף מתאונות – חשוב שתכירו את אחד המוצרים החשובים בתחום הבטיחות בדרכים והוא פס האטה.

פסי האטה נועדו במקור להאט מכוניות ורכבים מסוגים שונים אשר נוסעים במקום וזאת על מנת להגן על הסביבה מפני פגיעת מכונית.

הפסים המיוצרים בגבהים וגדלים שונים כמו גם מחומרים שונים, מותקנים על גבי כבישים על ידי חברות המתמחות בבטיחות ובכך מסייעים לבצע האטה אוטומטית של הרכבים העוברים בכבישים, וזאת משום שהנהג אינו רוצה שרכבו (או הוא עצמו) יקבלו זעזוע בזמן עלייה מהירה על פס האטה, תוך שרכב שאינו מאט אף יכול לסבול מנזקים מכאניים ולכן פסי האטה הן דרך יעילה להאט מכוניות, בזמן שחשוב כי באזורים שישנם פסים מסוג זה, תהיה גם התראה אודות קיומם של פסי ההאטה ובכך מניעת נזקים לרכב.

איזה סוגים של פסי האטה ישנם?

בכל הנוגע לסוגים השונים של הפסים ניתן לרכוש באתר https://srafim.co.il ולהתקין פסי האטה שנודעו למהירות של 10 קמ"ש, ישנם פסי האטה שתוכננו למהירות של 20 קמ"ש, פסי האטה 30 קמ"ש וכדומה את ההתאמה יש לבצע באמצעות סיוע וייעוץ של אנשי מקצוע המומחים בתחום.

 ממה עשויים הפסים?

פסים מיוצרים על ידי חברות המומחיות בתחום, כמו גם בחללי ייצור בארץ ובעולם בהם מייצרים שלל מוצרי בטיחות, הם כאלה העשויים חומרים שונים כמו: סיליקון, גומי או פלסטיק חזק במיוחד שעמיד כנגד גלגלי רכבים מסוגים שונים.

חשוב לדעת כי בזמן שאתם בוחרים פס האטה לכביש, תשימו לב כי הפסים שאתם בוחרים מיוצרים בשילוב צבעים בולטים, כמו גם עם "עיני חתול אדום לבן" והם מעיין פנסים שניתן להבחין בהם גם בשעות הערב והלילה, תוך האטה בטוחה של הרכב, ללא זעזועים.

היכן מרכיבים את הפסים?

את הפסים מרכיבים בעיקר בכבישים עירוניים, בשכונות ורחובות כמו גם בחניונים, בשטחים ציבוריים ושטחים מסחריים. בכך אפשר להגן על סביבת המגורים בצורה טובה יותר וליהנות ממקסימום בטיחות במקומות בהם אנו עובדים, לומדים וגרים.

עוד במגזין הרכב:

פירוק רכבים – איך זה עובד?

בעיות חנייה בכל הארץ – למה לא להקים יותר חניונים

כתוב/כתבי תגובה