שקילה בעגלות חשמליות

שקילה בעגלות חשמליות

באמצעות עגלות חשמליות ניתן לבצע בקלות העברה של משטחים עמוסים. הן מאפשרות העברת פריטים וסחורות אל המחסן או אל מחוץ למחסן. אם אתם עוסקים בלוגיסטיקה או מנהלים צוות של מפעילי עגלות חשמליות, שימו לב לדבר החדשני הבא. בפעולה פשוטה ניתן לאפשר שקילה בעגלות חשמליות. לצד הזה יש המון השלכות חיוביות במיוחד. 

> קראו גם: 6 יתרונות בולטים של סוללות ליתיום

מדוע כדאי לבצע שקילה בעגלות חשמליות

שקילה בעגלות חשמליות מתאפשרת על ידי ביצוע הסבה של עגלה חשמלית לכדי משקל נייד. לפני שנרחיב על כך, מדוע בעצם כדאי לבצע את השקילה כבר בזמן השימוש בעגלה? שימו לב לעובדות:

  1. מקבלים חיסכון בזמן עבודה – במקום לבצע את השקילה בנפרד מתהליך העברת הסחורה או ההעמסה, מבצעים את הפעולה הזאת תוך כדי העברת המשטח והעמסתו. 
  2. רישום מדויק של סחורה נכנסת או יוצאת – בזמן קבלת סחורה או מסירת סחורה, אפשר לראות מיד ובמקום את הכמות (על פי המשקל). 
  3. רואים הכל ברור – העגלה מצוידת במסך שמציג מידית את המשקל המועמס. 
  4. ללא טעויות – אם אתם רוצים לנפק משקל מסוים של פריטים, בודקים את המשקל ללא שום סרבול אלא בנוחות (וללא טעויות בשל רישום והעתקה של מספרים שגויים). 
  5. ניהול טוב יותר – זהו כלי עבודה ניהולי טוב, שמייעל את כל ההתנהלות במחסן. חוסכים נסיעות מיותרות והכל נעשה יותר תכליתי וזריז. 

אילו עגלות ניתן להפוך למשקלים ניידים 

שקילה בעגלות חשמליות לא מחייבת אתכם לרכוש עגלה חדשה, שונה מזאת שיש ברשותכם. ניתן לבצע הסבה של מרבית סוגי העגלות, המקובלות במחסנים ובמפעלים. ההסבה נעשית על ידי חברה שקילה מומחית, שמבצעת את התהליך מראשיתו ועד סיומו. יש לשים לב שההסבה נעשית אך ורק בעגלות תקינות, שפועלות כנדרש. 

> קראו גם על משקל ברזלנים

כתוב/כתבי תגובה