מחסומים לכלי רכב

מחסומים לכלי רכב

במקומות רבים מתקינים מחסומים לכלי רכב כדי לאפשר כניסה רק לרכבים מורשים. נושא החניה הוא בעייתי במקומות רבים ברחבי הארץ ולכן חשוב לאפשר כניסה למתחמים ספציפיים עבור העובדים בלבד, כדי שזרים לא יחסמו את החניות.

מחסומים לכלי רכב

קיימים כמה סוגים של מחסומים לכלי רכב, המומחים בוחנים את המקום ובהתאם לכך מחליטים איזה סוג יהיה הנכון ביותר מבחינה תפעולית לכל נקודה.

אפשר להתקין מחסום עולה ויורד אשר מופעל על ידי שלט, קוד או חיוג לטלפון הסלולרי. מחסום זה מופעל על ידי מנוע חשמלי בהתאם לפקודה הניתנת לו. מערך הבקרה והשליטה כולל גם עיניות אשר בוחנות אם הרכב על כל אורכו יצא מהחניה או סיים את שלב הכניסה ורק לאחר מכן המחסום יורד. יש אפשרות להתקין מחסום בודד או אם מדובר במקום שמגיעים אליו רכבים כמו חניון ציבורי או קניון, מתקינים מחסום כפול עבור מחסומים לכלי רכב.

שער קנזולי

שער קנזולי הוא אפשרות מצוינת לחסימה של כלי רכב. מדובר בשער אשר נפתח בגרירה ימינה או שמאלה על פי המבנה. כל השער נכנס לכיס בטון או ללא כיס ונעצר שם. לאחר שהרכב עובר את הכניסה השער חוזר למקומו הקבוע. יש אפשרות לייצר גם שער קנזולי ממתכת או מברזל אשר נע על מסילה וכך הוא נע ימינה ושמאלה באמצעות מנוע ייעודי לכך.

שער חשמלי פועל בדרך אוטומטית ונפתח ונסגר על פי הצורך. מערכת השליטה והבקרה בוחנת את אופציית מחסומים לכלי רכב, העיניות עוקבות אחר המסלול של הרכבים ומעבירות פקודה של פתיחה או של סגירה בהתאם למצב בשטח.

בשנים האחרונות חניונים פתוחים רבים הפכו לחניונים סגורים והם פועלים באחת מהדרכים הללו.

צרו איתנו קשר – קשת שערים ומחסומים.

כתוב/כתבי תגובה