על איזה עבירות תנועה שוללים רישיון נהיגה?

על איזה עבירות תנועה שוללים רישיון נהיגה?

עבירות תנועה כמו נהיגה תחת השפעה סמים ואלכוהול, שימוש ברכב לשם ביצוע של עבירה, אי נתינת זכות קדימה, חוסר דיווח על תאונת דרכים וזאת לצד שלל עבירות נוספים שתהיינה רלוונטיות עבור נהגים חדשים, כאשר כמובן שהחוק מחמיר יותר כלפיהם.

נהג חדש? הסיכוי לשלילה גבוה יותר!

עניין חשוב למדי שצריך לקחת בחשבון כאשר מסתכלים על עבירות כמו אי נתינת זכות קדימה או עקיפה בצורה לא חוקית, זה עצם כך שנהג חדש שייתפס מבצע את העבירות הללו יהיה בסיכון הרבה יותר גבוה לשלילה של הרישיון שלו. לפיכך יהיה חשוב לבצע את ההפרדה הזו בין נהג חדש וותיק וזאת כאשר מביאים בחשבון גם את חומרת העבירה והסיכוי לשלילה של הרישיון.

מנעד רחב של עבירות שמובילות לשלילה

כפי שאפשר להבין, ישנן לא מעט עבירות שונות אשר יכולות להוביל לשלילה של הרישיון וזהו דבר שצריך לעורר כל אחד מכם ולגרום לכם להבין כי יהיה חשוב להיות מודעים לכל החוקים ולא לעבור עליהם. כמו כן, במידה ונתפסתם מבצעים עבירה שיכולה להוביל לשלילה של הרישיון, יהיה כדאי לפנות לשירותיו של עורך דין תעבורה מומלץ כדי שהוא יוכל לסייע לכם להתמודד עם המצב בצורה מיטבית.

כל אחד מכם שיפעל בדרך הזו יוכל להיווכח כי הוא יהיה הרבה יותר רגוע בכל הנוגע לסיכויים שלו לקבל הרשעה שתוביל לשלילת הרישיון או עונש חמור כלשהו. אז נסו לפעול בצורה שקולה וחכמה בעניין הזה ולוודא כי אתם מודעים לכל ההשלכות השונות שתהיינה קיימות. כמו כן, תרצו לשים לב כי עורך הדין בו אתם נעזרים הוא כזה שאפשר להיות בטוחים בכל הנוגע ליכולת המקצועית שלו לבצע את הייצוג שלכם כמו שצריך! 

כתוב/כתבי תגובה