עבירות תעבורה שרק עו"ד טוב יוכל "לנקות" ממך

עבירות תעבורה שרק עו"ד טוב יוכל "לנקות" ממך

נתפסת כשאתה נוהג בשכרות? נהגת במהירות מופרזת? נהגת תחת השפעת סמים או בזמן פסילה? נעצרת או נחקרת באשמת עבירה תעבורה כלשהי? אנחנו כאן לשירותך! נוכל 'לנקות' אותך גם מעבירות תעבורה קשות…

די נדיר למצוא נהג או נהגת המסוגלים לנהוג לאורך ימים ושנים בלי לעבור כל עבירת תעבורה. זה יכול להיות רק חניה במקום אסור או שימוש בטלפון בעת הנסיעה, אך זה גם יכול להיות עבירות חמורות יותר כמו נהיגה בשכרות, נהיגה בפסילה, נהיגה תחת סמים ועוד. כאשר נהג נתפס במצב כזה, הוא עשוי לתת את הדין על כך ולעיתים הוא לא ייצא בזול מכל הסיפור.

חשוב לדעת כי ישנם מקרים רבים אשר בהם מחמירים מידי עם הנהגים והם נענשים בחומרה רבה הרבה מעבר לנדרש על אותה עבירה. חשוב לדעת כי במקרים מעין אלו, הפנייה אל עורך דין תעבורה מומחה, תוכל להועיל מאוד בהקלה על העונש ובמקרים מסוימים אף בזיכוי מוחלט.

עורך דין תעבורה מומחה ידע להוכיח כי העבירה שנעשתה אינה חמורה כפי שהיא מצטיירת או לחילופין, הוא יוכיח כי אין מדובר כלל בעבירה מכל מיני סיבות אותם הוא יוכיח.

עו"ד שמנקה את העבירות

אז האמת היא שלא תמיד כל כך קל לנקות עבירות מוכחות שיש עליהם ראיות שרירותיות. לעיתים תהיה זו עבירה שאין דרך לחפות עליה. אך בכל מקרה ניתן להיעזר באמצעות עורך הדין על מנת שניתן יהיה להקל בעונש, להוכיח כי מדובר באדם עם עבר נקי, לדבר על עניין ציבורי וכך להוביל  לכל הפחות להפחתה משמעותית בעונש.

עו"ד תעבורה – בוחרים נכון

גם כשבאים לבחור בעורך הדין, יש לשים לב שלא תהיה זו פנייה אל סתם עורך דין שמצאתם באקראי בדפי זהב. חשוב לשים לב כי הפנייה נעשית אל איש מקצוע מנוסה, אל אדם שמכיר את התחום היטב ויש לו ניסיון וכמובן גם הצלחות בשטח.

רק כך, ניתן להיות רגועים כי אכן עורך הדין יעשה את המרב ואת המיטב על מנת לנקות את האשמה.

כתוב/כתבי תגובה