גרר בתל אביב

גרר בתל אביב

נהגים צריכים לדעת שיש מקומות שלא כדאי לנסות להיכנס אליהם עם הרכב. כי אם השטח בוצי, חולי או מאתגר מכל סיבה אחרת – לא נכנסים למקום עם הרכב. נהגים לא מעטים למדו את המסר הזה על בשרם, לאחר שהם נתקעו על חוף הים או בשטח אחר בלי יכולת להניע את גלגלי הרכב. מצב כזה יגרור את הנהג להוצאה משמעותית וכן לעוגמת נפש רצינית. כי יהיה עליו לפנות אל גרר, להמתין בסבלנות לבואו וכמובן – לשלם לו תמורת השירות מחיר מלא. 

נתקעתי, מה עושים עכשיו?

אבל זה בהחלט יכול להתרחש גם בלי שניכנס לאזור מאתגר. בין אם זו תקלה ברכב ובין אם זו תאונה או כל סיבה אחרת שמונעת מאתנו את הנעת הרכב בעצמנו – אנחנו נצטרך לפנות אל גרר שיגיע אלינו לשטח כדי לחלץ אותנו. אם האזור בו נתקעתם הוא תל אביב – אתם צריכים לחפש גרר בתל אביב שפועל בעיר זו. כי אין סיבה לחכות עד שגרר מעיר אחרת יגיע עד אליכם. כאשר אתם זקוקים לגרירה, אין לכם זמן או סבלנות לחכות לגרר שיגיע אליכם.

כמה זה יעלה לי?

שירותי גרירה הם לא דבר זול. העלות של השירות בהחלט משמעותית למדי. אם כי חשוב להבין שמחיר נקבע על פי מספר מדדים שונים. ראשית זה הזמן בו אתם צריכים את השירות. יש להבדיל בין שירות חירום שאתם זקוקים לו מעכשיו לעכשיו, לשירות מתוכנן. אם אתם צריכים גרר באישון לילה המחיר כמובן יקבע בהתאם. כמו כן סוג הגרר הנדרש לכם לפי כובדו של הרכב הינו פרמטר שמשפיע על המחיר. מלבד זאת המיקום שלכם ומידת ההשקעה הנדרשת על מנת לבצע את החילוץ משפיעים גם הם על המחיר שייקבע.

בדקו גם גרירת רכבים בראשון לציון בלינק

כתוב/כתבי תגובה