כך תמצאו מגרש פירוק רכבים לברזל שישלם לכם טוב

הרכב הישן שלכם כבר לא במצב מי יודע מה טוב? עברתם תאונת דרכים והרכב התעקם לגמרי בצורה שלא משתלם לכם כבר לתקן אותו? לקיחת רכב למגרש פירוק וגריטה יכול להיות הפתרון החסכוני והמשתלם ביותר עבורכם. ישנם לא מעט מקרים בהם תשקלו להוריד את הרכב מהכביש ובמקביל לקבל עליו "פיצויים" – תשלום מסוים עבור הברזל, החומרים שבו וכמובן חלקי החילוף השונים בהם ייתכן ויהיה ניתן לעשות שימוש עתידי. עליכם לפנות רק למגרש פירוק רכבים מקצועי ומהימן שיבטיח לכם שהרכב אכן יעבור הליך של גריטה ופירוק בצורה חסכונית ומשתלמת.

איך מעריכים את שווי הרכב הישן שלכם לפירוק?

כמו כל מוצר, יש להעריך את השווי הסופי שלו על פי כל הפרמטרים הניתנים למדידה והערכה יסודית ומדויקת. חשוב מאוד להתחשב בשנה של ייצור הרכב, המצב המכני שלו, מצב השלדה ותוקף המרכיבים והחלקים השונים בתוכו. ישנם כל מני שרלטנים ומוסכי פירוק מפוקפקים שלוקחים סתם כך מחיר שלוף מהמותן בלי לעשות הערכה כוללת ויסודית, כך שאתם עלולים להפסיד המון כסף. לכן חשוב לפנות רק למגרש פירוק שידע לעשות את ההבחנה בין כל רכב ורכב שמגיע עליו.

איך אתם יודעים שהגיע הזמן לקחת את הרכב לפירוק?

המון פעמים התשובה תהיה פשוטה – או לא משתלם להחזיק אותו מבחינה כלכלית, או שהרכב "עשה את שלו" – כלומר התיישן, יצא מכלל שימוש, לא עובד יותר או בעל תקלות מרובות שלא ניתן לפתור אותן לצמיתות. במקרים כאלו תרצו להחליף את הרכב הישן בחדש אך לא תוכלו לעשות עליו ליסינג או מכירה באתרי יד שניה. במקרים כאלו רצוי לפנות למוסך גריטה ולפחות להרוויח עליו משהו ואפילו סמלי.

לחצו כאן כדי לקבל הצעת מחיר על מכירת רכב ישן לפירוק.

כתוב/כתבי תגובה