שוקל להזמין רכב באינטרנט? תכיר את טסלה

שוקל להזמין רכב באינטרנט? תכיר את טסלה

בכל הנוגע אל מכוניות חשמליות או רכבים היברידיים (שמם הנרדף של מכוניות כאלה), רבים מרוכשי הרכבים או כאלה המתכננים לרכוש מכונית, חושבים על חברת טסלה האמריקאית.

חברה זאת מבצעת שיתוף פעולה עם טיוטה המוכרת על מנת לייצר רכבים חשמליים המספקים, מלבד חסכון בעלויות ושמירה על הסביבה, חווית נהיגה מושלמת.

קראו גם: 6 יתרונות בולטים של סוללות ליתיום

מה צריך לדעת על רכבים חשמליים?

מי שטרם חקר את הנושא לעומק, חשוב שיכיר את הדור הבא של רכבי הפנאי ורכבים בכלל אשר נועדו לספק הנעה חשמלית. הרכבים פועלים באמצעות מצבר נטען על ידי חשמל ביתי רגיל ומספקים נהיגה רצופה לאורך 300 קילומטרים בממוצע בכל הטענה.

מכוניות המונעות באמצעות מנוע חשמלי, פועלות בדרך הפוכה מייצור חשמל על ידי תנועה, בעוד שרכב חשמלי יוצר בעצמו תנועה באמצעות מצבר הפועל על אנרגיה כימית האצורה בתוך המנוע. עובדה זאת מספקת חווית נהיגה מושלמת!

מדוע טסלה הפכה לשם שני של רכבים חשמליים?

לפני שנסביר אודות היתרונות של חברת טסלה, חשוב להכיר את החברה שנוסדה בארצות הברית ומתמחה בייצור רכבים המונעים על ידי חשמל. החברה מציעה רכבים מדגמי רודסטאר, טסלה מודל 3 , טסלה Y ושאר רכבים הידועים ביכולת שלהם לספק חווית נהיגה בטוחה, נעימה ורצופה.

לחברת טסלה כפי שהזכרנו, מגוון דגמים מובילים, בעוד שטסלה מודל 3 מקנה נסיעה חווייתית בטווח של 354 קילומטרים לטעינה. טסלה 3 הינו דגם מכונית שיכולה להגיע למהירות של  209 קמ"ש עם תאוצה החל מ 0 עד 100 קמ"ש ב 5.6 שניות. רכב זה עלותו עומדת על 35 אלף דולרים, בעוד שהרכב מוצע למכירה באינטרנט.

טסלה מודל Y לעומת זאת יושק בשנת  2020 בזמן שמודל זה מציע תאוצה של החל מ 0 עד 100 קמ"ש ב 5.6 שניות. נוסף לכך, טסלה Y מקנה חווית נהיגה המגיעה למהירות של  209 קמ"ש ונסיעה באורך 354 קילומטרים לאחר הטענה מלאה. מחיר טסלה Y מתחיל ב 132 אלף דולרים, לכן הוא פופולארי בקרב בעלי אמצעים.

לסיכום, על פי EV Magazin דגמי טסלה הינם מגוונים ואיכותיים לכן זה הזמן לבחון את אתרי האינטרנט ולבחור מכונית חשמלית התואמת את הצרכים שלכם.

כתוב/כתבי תגובה