מעבדה עד הבית  – במקום לבוא אל הטכנאי, הוא יבוא אליכם

מעבדה עד הבית – במקום לבוא אל הטכנאי, הוא יבוא אליכם

כשמכשיר חשמלי, אלקטרוני או כל מכשיר אחר מתקלקל, אז באופן טבעי אנחנו צריכים לקחת אותו אל טכנאי במעבדה כזו או אחרת שיתקן אותה. כך היה נהוג במשך שנים רבות. זה דרש מאיתנו טרחה לא קטנה, שכן היינו צריכים ללכת אל המעבדה הרבה פעמים על חשבון זמן עבודה, דרש מאיתנו לחפש חנייה, ולחכות עד אשר המכשיר יהיה מוכן, דבר שלעיתים לקח יותר מיום אחד. 

היום, לא מעט מעבדות מספקות שירות עד הבית. כך למשל, אם נניח מכשיר הסלולר שלנו מתקלקל, אנחנו לא צריכים לקחת אותו למעבדה בשביל לתקן, אלא אנחנו יכולים להזמין שירות מעבדה עד הבית ואז הטכנאי מגיע אלינו, בודק ומתקן אותו אצלנו. 

בעזרת שירות מעבדה עד הבית, אנחנו יכולים להימנע מטרדה מיותרת, שכן יש לנו אפשרות להזמין את הטכנאי מתי שנוח לנו, אנחנו לא צריכים לנסוע במיוחד אל המעבדה, לא צריכים לבזבז זמן יקר, וכן, אנחנו לא צריכים להישאר בלי פלאפון. שכן במהלך הביקור, הטכנאי יתקן לנו את המכשיר. 

איך ומתי עושים זאת

לא בכל פעם כשהמכשיר מתקלקל אנחנו צריכים להזמין שירות מעבדה. נכון לעשות את זה במקרים בהם אין לנו אפשרות להגיע אל המעבדה באופן פיזי, מסיבה כזו או אחרת וכן כשאנחנו סומכים על הטכנאי שיבצע עבורנו את התיקון. 

בשביל לעשות את זה בצורה נכונה, יש ליצור קשר עם הטכנאי יום-יומיים לפני שאנחנו רוצים שיגיע אלינו, זאת על מנת שיוכל לפנות לכבודנו זמן. כמו כן, אנחנו צריכים לספק לו מידע אודות הדגם של המכשיר, כמה זמן הוא אצלנו ומה בדיוק התקלה איתה הוא מתמודד. כך הטכנאי ידע האם הוא יכול לתקן אותה.

כתוב/כתבי תגובה