למה זה כדאי לקחת מוניות לשדה התעופה בן גוריון

למה זה כדאי לקחת מוניות לשדה התעופה בן גוריון

נסיעה לחו"ל כרוכה בדרך כלל בהרבה הכנות, כמו לדוגמה המזוודות וכל הציוד שיש לקחת על פי הרשימות שהכנתם כדי לא לשכוח שום דבר חשוב.

התארגנות לקראת הנסיעה לחו"ל 

מעבר לכך יש הכנות נוספות, סגירת כל הנושאים האקוטיים במקום העבודה כדי לצמצם ככל האפשר בעיות במהלך החופשה, אם נשארים ילדים בבית יש לדאוג לכך שכל הכביסה תהיה נקייה, שיהיה להם אוכל מוכן ועוד אין ספור סידורים קטנים וגדולים.

כאשר הכול מוכן והמזוודות סגורות, הדרך הנוחה ביותר היא להתרווח ולהירגע במונית נוחה וחדשה כשהמזוודות מונחות בתא המטען. זה הזמן להוריד את האנרגיות מהמרוץ המטורף שהתחולל לקראת הנסיעה, בכל ההכנות שבוצעו מסביב ועם זאת זה הזמן להתכונן נפשית לכל תהליך הבידוק והכרטוס בשדה התעופה לקראת ההמראה. בדקו כמה עולה מונית לשדה תעופה

נסיעה במונית לשדה התעופה 

הפתרון הנוח ביותר הוא הזמנת מונית מחברת מוניות לשדה אשר עוסקת רבות בנסיעה לשדה התעופה. הנהג המיומן והאחראי יגיע תמיד בזמן וימתין ללקוחות. הוא יסייע להם להניח את כל המזוודות ואת כל התיקים בתא המטען ויאפשר להם נסיעה רגועה ובטוחה עד הכניסה לטרמינל.

נתיב זה נוח הרבה יותר ללקוחות מאשר נסיעה במכונית האישית. אין צורך לקראת נסיעה לחופשה להתעצבן בדרכים, להיחשף להתנהגות של הנהגים, עדיף לשבת במושב האחורי ולנוח עד ההגעה לשדה התעופה על פי המועד שנקבע כדי להגיע רגועים ונינוחים.

מי שמחליט להגיע לשדה התעופה במכוניתו הפרטית אמור לעבור דרך לא נוחה ולא פשוטה, הוא צריך למצוא את החניון לטווח הארוך ולמצוא בו חניה. לאחר מכן הוא ממתין לאוטובוס הפנימי, מעלה עליו את כל הציוד ונוסע אתו עד בית הנתיבות.

כאשר הוא שב מהנסיעה, הוא עובר שוב את הדרך המורכבת לאוטובוס עם כל המזוודות ומחפש את הרכב בחניון העצום. בסופו של דבר, הוא מגיע לעמדת התשלום ומשלם במקרים רבים סכום שהוא גבוה יותר מנסיעה הלוך ושוב במונית.

לאור כל היתרונות, זה לא מפתיע שרוב הנוסעים לחו"ל בוחרים להזמין בתחנת המוניות הסעה מתוכננת לשדה התעופה, בדקו גם אתם את הנושא בקישור.

כתוב/כתבי תגובה