מוניות לשדה תעופה

מוניות לשדה תעופה

יציאה לחו"ל, בין אם לצרכי טיול, עבודה או כל סיבה אחרת, יכולה להיות משימה מורכבת לכשעצמה. יש הרבה דברים שצריך לארגן, החל מסידורי לינה, פעילויות, ניידות במדינת היעד וכמובן גם את המזוודות והציוד שלנו. הנסיעה לנתב"ג גם כן יכולה להיות מאתגרת למדי שכן צריך להחליט האם לקחת את הרכב שלנו ולהשאיר אותו בחניה של נמל התעופה, מה שלא תמיד יהיה לנו משתלם מבחינת נוחות ומבחינה כלכלית או להגיע בדרכים חלופיות, כמו למשל באמצעות מוניות לשדה תעופה.

מי צריך מוניות לשדה תעופה?

מוניות עבור הסעות לשדה תעופה יכולות לשמש אנשים רבים. החל מאנשים פרטיים העושים נסיעות עסקים לחו"ל, דרך זוגות המעוניינים לצאת לירח דבש או סתם טיול להכיר מקומות חדשים ועד למשפחות היוצאות לטיול משפחתי השנתי כדי להכיר לילדים קצת מקומות חדשים וליהנות מהחופש. כך או כך יש הרבה ציוד ולא תמיד נרגיש בטוחים או נינוחים להשאיר את הרכב בחניה, במיוחד לא בעונות הגשומות בשנה. במקרים כאלה ואחרים ייתכן וכדאי יהיה להזמין פשוט מונית שתסיע אותנו לשדה התעופה.

מה קורה אם צריך להגיע עם כל המשפחה?

כאשר מדובר באדם אחד או זוג עם עד 2 מזוודות ותיק צד, בדרך כלל מונית רגילה של מוניות שחף יכולה להספיק. כאשר מדובר במשפחה עם מזוודה לכל בנאדם מונית רגילה לא תספיק ויהיה צורך במונית גדולה. ישנן מוניות שיכולות לשאת עד שישה אנשים מלבד הנהג ועם תא מטען גדול ומרווח שיוכל להכיל את כל הציוד שלכם.

מה הכי משתלם לנו לעשות?

בטיולים ארוכים אין ספק כי השארת הרכב בחניה היא לא משהו שבא בחשבון מבחינה כלכלית או מבחינת הביטחון שלנו להשאיר את הרכב ללא השגחה בחניון. לכן נרצה להזמין מוניות לשדה תעופה שייקחו אותנו מהבית ועד הטרמינל. כמובן שבטיולים קצרים יותר תצטרכו פשוט לחשוב מה עדיף לכם גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת נוחות וראש שקט.

כתוב/כתבי תגובה