קורס מונית

קורס מונית

לא מעט אנשים מעוניינים לעבוד על מונית לצורך פרנסתם. נהיגה על מונית איננה מתאימה לכל אחד, אלא רק לנהגים אשר יודעים לנהוג בצורה בטוחה, שולטים היטב בחוקי הכביש וכן, אוהבים לנהוג שכן, מדובר על נהיגה בחלק נרחב מהיממה. כמו כן, לא כל אדם המעוניין לעבוד לפרנסתו כנהג מונית יכול לעבוד בתחום. על אף שהמונית היא רכב רגיל לחלוטין שכל נהג בעל רישיון על רכבים רגילים יכול באופן טבעי לנהוג עליו, הרי שנהיגה על מונית דורשת רישיון מיוחד. בכדי לקבל את הרישיון המיוחד לנהיגה על מונית יש צורך לעבור קורס נהיגה על רכב ציבורי או קורס נהיגה על מונית. אם אתה חושש מעלות הקורס, חשוב מאוד שתדע שכיום ניתן לקבל מלגות שונות ללימוד קורס מונית.

קורס נהיגה על מונית – למי הוא מתאים?

קורס נהיגה על מונית מתאים בעיקר לנהגים אשר לא חוששים לנהוג לפרקי זמן ארוכים ביממה ומוצאים את הנהיגה על המונית כמקצוע מעניין שהם רוצים מאוד לעסוק בו. כמובן שעל אותם נהגים לעמוד בכמה תנאים שכן, לא כל נהג יכול להתקבל לקורס נהיגה על מונית. בכדי להתקבל לקורס מעין זה יש צורך להגיש בקשה, להיות בעל רישיון על רכב לפחות חצי שנה, לדעת את השפה העברית על בוריה, לקבל אישור לעסוק בתחום מהגורמים הרלוונטיים ולהיות בעלי השכלה של לפחות 8 שנות לימוד. אם אתם אנשים שלא מאוד אוהבים לנהוג וכן, לא יודעים כיצד ליצור קשרים בינאישיים בצורה טובה, נהיגה על מונית לא בהכרח מתאימה לכם. אולם, אם אתם חובבי נהיגה מושבעים, אשר אוהבים לפגוש אנשים במהלך היומיום שלהם ואף בעלי תודעת שירות גבוהה, קורס נהיגה על מונית בהחלט יכול להתאים לכם.

מה לומדים בקורס נהיגה על מונית

קורס נהיגה על מונית בא להכשיר את הנהגים הלומדים בו להסעת אזרחים. הלימודים כוללים את דיני התעבורה, היכרות עם הרכב, נהיגה מונעת, גורם אנושי, נהיגה נכונה וכן, למידה אודות הסעת ילדים. כמו כן, הקורס יעסוק בלימוד אנגלית בסיסית, לימוד של עזרה ראשונה, התנהלות במצבי חירום שונים וכן, כל מה שחשוב לדעת על השירות הציבורי והנגישות לבעלי מוגבלויות.

כתוב/כתבי תגובה