פתרונות ביטוח לנוסעים מעט בתקופת הקורונה

פתרונות ביטוח לנוסעים מעט בתקופת הקורונה

במשך שנים, היינו משלמים פוליסת רכב באופן רגיל, כלומר בלי להתייחס לשאלה כמה אנחנו משתמשים, כמה אנחנו נוהגים ברכב. הרי לחברת הביטוח לא היו כלים לבדוק, האם אנחנו משתמשים ברכב מדי יום, האם אנחנו נוסעים עשרות קילומטרז מדי שבוע או שאנחנו משתמשים ברכב פעם בשבוע, נניח. 

אך עם הזמן, החלו להיווצר כלים טכנולוגיים שונים כמו ביטוח רכב הראל סוויץ' שאיפשרו לחברת הביטוח וגם לנו לשלם רק עבור משך הזמן שאנחנו באמת משתמשים ברכב, משך זמן שאנחנו נוהגים בו. כך אנחנו יכולים לחסוך בעלויות, כך חברת הביטוח לא צריכה לגבות מאיתנו סכומים גבוהים, מבלי שאנחנו באמת משתמשים ברכב לאורך כל התקופה. 

צריך לומר, שהכלים האלה הגיעו בזמן טוב. הרי כידוע, בתקופת הקורונה אנחנו כמעט ולא השתמשנו ברכב בגלל הגבלות תנועה שונות שנאלצנו להתמודד איתן. מה שאומר, שבמשך ימים ארוכים הרכב חנה בחנייה ולא עשינו בו שום שימוש. אותם כלים טכנולוגיים שמאפשרים לנו לשלם אך ורק על משך זמן השימוש ברכב, יכלו להועיל לנו בתקופה זו ולחסוך לנו לא מעט כסף, מה שכמובן יכול היה לעזור לנו מאוד בימי הקורונה, בהם אנחנו גם התמודדנו עם ירידה בהיקף ההכנסות. 

איך הכלי הזה עובד

בצורה מאוד פשוטה, אנחנו יכולים לשלם עבור קילומטרז מסוים שאנחנו אמורים ומתכוונים לבצע ברכב, כאשר יש מתקן אלקטרוני שמאפשר לסקור את המרחק שאנחנו גומעים עם הרכב, ומעביר את הנתונים לחברת הביטוח. 

כל עוד אנחנו עומדים במרחק הזה, הרי שאנחנו משלמים לפי מה שסוכם בינינו בפוליסה, אם אנחנו עוברים את המרחק, הרי שעלינו לשלם יותר, שוב, בהתאם לתנאים של הפוליסה ובהתאם למה שסוכם בינינו לבין החברה בעת רכישת הפוליסה לרכב. 

כתוב/כתבי תגובה