הסעות תלמידים

הסעות תלמידים

הילדים הקטנים שמגיעים לבתי הספר חייבים להגיע אל מקום הלימודים עם מקסימום בטיחות ובנוחות מרבית. כדי שזה יקרה, חשוב לבחור הסעות תלמידים רק מחברות מקצועיות אשר מעסיקות נהגים מיומנים, זהירים וקפדנים שיסיעו את הילדים אל יעדם בצורה הבטוחה ביותר, אם זו הסעה לכותל או הסעה לבית הספר..  

לצערנו, מאז כניסת הרכבים לחיינו, אנו שומעים על לא מעט תאונות דרכים קשות שהיו יכולות להימנע רק בשל זהירות וערנות של הנהגים. לכן כשאנו בוחרים חברת הסעות תלמידים, יש לבחור בטובים מכל. אז למה צריך לשים לב בבחירה? הנה מספר דגשים חשובים:

בטיחות במעלה ראשונה

בתחילה חשוב לבחור חברת הסעות שמציגה את כל האישורים הדרושים שמקנים לה לעסוק בתחום התחבורה. חשוב לשים לב כי הנהגים מקצועיים ומהימנים וכי מדובר בנהגים שעברו קורסי נהיגה מקצועיים וריענון בכל תקופה. שימו לב כי מדובר בנהגים שיודעים גם להסיע בביטחון את הילדים ממקום למקום וגם לוודא כי אף ילד לא נותר מאחור או בתוך ההסעה לאחר הגעה אל היעד. דגשים אלה חשובים מאד למניעת אסון. 

חוקי הסעות תלמידים

למדינת ישראל יש חוקים ברורים מאד לגבי הסעות ילדים החל מבטיחות בזמן הנסיעה ורתימת הילדים בחגורות הבטיחות עד למהירות נסיעה או מסלולי נסיעה מותרים. שימו לב שהחברה והנהגים מודעים לכל החוקים והתקנות. 

רכבים תקינים ובדיקות

וודאו כי החברה מציעה רכבים תקינים מתאימים בגודל לכמות התלמידים וודאו כי הסעות תלמידים נבדקות מידי שבוע מבחינת תקינות ובטיחות. כך תשמרו על בטחון הילדים. 

עמידה בזמנים

לבסוף יש לבחור חברת הסעות שיודעת לעמוד בזמנים ומחויבת לשעות ההגעה והיציאה ממוסד הלימוד לפי הצרכים של התלמידים. כך תוכלו לבצע בחירה נכונה ובטוחה.

> בדקו גם שירותי הסעה לבר מצווה

כתוב/כתבי תגובה