נעים להכיר – מצברי שנפ

נעים להכיר – מצברי שנפ

אם המצבר הקודם שלכם שבק חיים, המאמר הבא בשבילכם. אם תלכו למוסך ממוצע תוכלו לראות עשרות דגמים של מצברים בצבעים שונים ושל חברות שונות, אבל איך תדעו במה לבחור ומה ישרת אתכם הכי הרבה זמן?

אז האמת היא שבתחום המצברים יש המון חברות חלקן מייצרות מצברים זולים ופשוטים וגם תוחלת החיים שלהם קצרה משמעותית מהמצברים היקרים יותר של חברות מוכרות.

בנוסף לפירמה של המצבר שאתם בוחרים חשוב גם לוודא שהמצבר מתאים לגודל של הרכב שלכם גם מבחינת הגודל הפיזי וגם מבחינת הקיבולת שלו.

אבל ראשית, אתם צריכים לדעת, איזה חברה של מצברים כדאי לקחת? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מצברי שנפ

אם כבר דיברנו על פירמות של מצברים, אי אפשר שלא להזכיר את מצברים שנפ . אלו מצברים של חברה ישראלית, ייצור כחול לבן שגם בשוק העולמי נחשבים למצברים איכותיים ואמינים עם תוחלת חיים מעולה.

אחד ההבדלים הבולטים בין המצברים האיכותיים לבין מצברים זולים זה האחריות שהחברה מוכנה להתחייב. בדרך כלל, במצברים זולים, החברה לא תהיה מוכנה להתחייב ליותר מכמה חודשי אחריות, זאת לעומת מצברים יקרים שהחברה יכולה לתת אפילו שנה אחריות.

כמובן שההבדל העיקרי הוא בתוחלת החיים של המצבר. אמנם לפי ההצהרות של החברה ההבדל הוא לא כה גדול, אבל מצברים מפירמות זולות יותר נוטים לעשות בעיות ולא עובדים כמו שצריך.

אחרי שבחרתם את הפירמה הנכונה כמו למשל שנפ, אתם צריכים לוודא שאתם לוקחים את המידה הנכונה של המצבר. כל מוסכניק יוכל לכוון אתכם לעבר הדגם שמתאים לכם בהתאם לסוג הרכב שברשותכם.

לסיכום וסיום, הדבר החשוב ביותר בבחירת מצבר זה החברה שאתם בוחרים. וודאו שאתם בוחרים בחברה איכותית.

>אנשים חיפשו גם כמה עולה מצבר לרכב

כתוב/כתבי תגובה