תאונות דרכים – האם יש לזה תופעה?

תאונות דרכים – האם יש לזה תופעה?

כל הדרכים מוגדרות כמקום שהם בחזקת סכנה. וזה אומר שנסיעות עלולות להיות מסוכנות ולחשוף את הנוסעים לפגיעות ולתאונות. אמנם כולנו יוצאים לדרך כאשר תקווה מפעמת בקרבנו שנסע בשלום ונחזור בשלום. אנחנו גם ושים כל שביכולתנו כדי למנוע סכנות. ומצייתים לחוקי הבטיחות ולכל הכללים. אך למרבה הצער לא פעם אנחנו שומעים על תאונות חמורות שקפחו חיי אדם, או פגעו בבריאות. כמו יש תאונות רבות שעיקר הנזק שלהן הוא ברכוש. כלומר בכלי הרכב שניזוקו ועל כן יש להגיש תביעת תאונות דרכים.

אז למה זה קורה?

ציינו שאנו עושים כל מאמץ כדי למנוע את התופעה הזו. אבל בפועל תאונות מתרחשות לעיתים קרובות מידי. הנתונים שמפורסמים מעת לעת בהחלט מעוררים חלחלה, וגורמים לנו להבין שנושא הקטל בכבישים הוא נושא מעיק וכואב מאוד. והוא גובה מחירים כבדים ביותר. פעמים תאונות אינן נובעות בגין פעולה אנושית. אלא כתוצאה מכל במערכת בלמים או גורם אחר שהוביל לאיבוד שליטה. כמו כן יש מצבים רבים בהם אנשים מוצאים את עצמם מעורבים בתאונה שלא באשמתם, כי אם בגין נסיעה לא תקינה של נהג אחר על הכביש.

הנזקים של התאונה

אדם שהיה מעורב בתאונת דרכים מוצא את עצמו מתמודד עם עסק לא קל. שכן הנזקים עשויים להיות רבים מאוד. כמובן שראשית לכל יש לטפל בהיבט הבריאותי ולעבור בדיקות יסודיות כדי לוודא כי כל הפגיעות מופו וניתן להם טיפול מתאים. מעבר לכך מתמודדים אנשים בשלב זה עם נזק מהותי ועם צורך לנהל משא ומתן מול חברות הביטוח והביטוח הלאומי. וזאת כדי למצות את מלוא הזכויות שלהם ולקבל את מירב הפיצויים שמגיע להם לקבל בהתאם לנסיבות ולביטוח הרכב שיש להם.

עורך דין בתמונה

במצב כזה יהיה נכון לפנות אל עורך דין שיש לו ניסיון וותק בתחום הפיצויים בגין תאונות דרכים. שכן מדובר על התעסקות מתישה מול חברת הביטוח. התעסקות שעשויה להיות קשה מאוד. וזאת כי חברות הביטוח עלולות להערים קשיים ולהתנער מתשלומים שלדעתכם הם אמורים לשלם לכם. בעזרת עו"ד התהליך יהיה קל ובטוח יותר – למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.shlomiw.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה