יתרונות הרכיבה על אופנוע

יתרונות הרכיבה על אופנוע

כמות היתרונות שיש ברכיבה על אופנוע שטח היא רבה ועצומה. מעבר לאדרנלין הרב שהגוף מפיק כל זמן הנסיעה על האופנוע, הוא גם מאפשר זרימת דם רבה יותר למקומות בעייתיים בגוף. נראה שאת הסיבה לכך מיותר לכתוב לכם..

יתרונות הרכיבה על אופנוע

לכל אטרקציה יש את היתרונות והחסרונות שלה. נראה שאחרי שאנחנו יודעים על החיסרון הגדול שיש בנהיגה באופנועים, יש גם יתרונות רבים, קראו עליהם גם באתר https://www.motosport.co.il. אם לדבר על חיים עירוניים עם אופנוע, הרי שהיתרון הגדול ביותר הוא העבירות שמושלמת שאופנוע יכול לעשו בשונה מכלי תחבורה אחרים.

מעבר לזה, חיסכון בדלק הוא גם נושא חשוב שיש לקחת כיתרון גדול שנסיעה באופנוע מפיק לנו. כאשר הדלק נהיה יקר יותר ויותר עם השנים, נסיעה באופנוע היא דבר נכון וחשוב שיכול להוזיל רבות את הוצאות המחייה שלכם בשנה. נראה שלא תתנגדו להשאיר בכיסכם כמה אלפי שקלים בסוף השנה..

הידיים והרגליים תמיד עסוקות

זה אולי נשמע די ברור לכל רוכב, אבל לפני שהתחלתי לרכוב, כל הידע שלי על רכיבה על אופנוע היה די מבוסס על Excitebike ומשחקי וידאו אחרים. כשהבנתי כמה הידיים והרגליים עובדות בזמן הרכיבה, זה קצת הפתיע אותי. 

לרוב, אין דבר כזה אופנוע "אוטומטי"; בדר"כ אופנועים הם ידניים. יד שמאל שלכם עובדת על המצמד ועל האיתות, יד ימין שלכם עובדת על הבלם הקדמי, רגל ימין עובדת על הבלם האחורי, ורגל שמאל עוברת את ההילוכים למעלה ולמטה. זו הרבה יותר עבודה ממה שנדמה למי שלא רוכב.

הם טובים במקרה חירום

אמנם ללמוד לרכב על אופנוע הוא מיומנות שכיף לרכוש, אך למעשה יש בזה הרבה יותר מאשר רק להשתמש בו כתחביב. אם מסיבה כלשהי אתם נקלעים למצב חירום ויש לכם רק אופנוע כמקור התחבורה, היכולת שלכם לרכוב הופכת להיות הרבה יותר מסובכת. אסביר:

שמעתי פעם סיפור על משפחה שעבדה בשדה, במרחק קילומטרים מכל בית או טלפון אחר. אחד מבני המשפחה, תוך שהוא משתמש במעדר לעיבוד השדה, דקר את כף הרגל שלו בטעות והחל לדמם מאוד. כלי התחבורה היחיד שהיה זמין היה האופנוע. למרבה המזל, אחד מבני המשפחה ידע לרכוב על אופנוע והסיע אותו לעיר הקרובה ביותר היישר לבית החולים.

אתם אף פעם לא יודע באיזה סיטואציה אתם עלולים להיתפס כי החיים יזרקו לנו לפעמים כמה כדורים מוזרים. זוהי דרך טובה להיות מוכנים למקרה שנקלעת למצב חירום.

זה חוסך זמן

החיסכון העצום בזמן שיש לאנשים שרוכבים על אופנוע הוא גדול וחשוב. רבים עושים בו שימוש יומיומי כדי לתעל כמה שיותר את סדר היום שלהם. כיוון שזמן זה כסף, כמו שהאמריקאים אוהבים לומר, הרי שנסיעה באופנוע תפנה לכם זמן חשוב לעבודה ולפרנסה.

כתוב/כתבי תגובה