5 אפליקציות חובה אצלכם בנייד

5 אפליקציות חובה אצלכם בנייד

מכשיר הסלולר שלנו הוא מזמן הרבה יותר מאשר מכשיר סטנדרטי שמיועד אך ורק לשיחות טלפון. מבחינתנו זה כלי עבודה ואפילו מעבר לזה. לשם כך אנחנו צריכים להשתמש באפליקציות הנכונות.

כפי שאנחנו יודעים, מכשיר הסלולר שלנו מהווה עבורנו הרבה יותר ממכשיר טלפון נייד. ביום בו אפל חשפה לראשונה את מכשיר האייפון הראשון שלה, עולם הסלולר השתנה, בזכות האפליקציות השונות שיכולנו להוריד את המכשיר ולהשתמש בהן לצרכים שונים. עם השנים, כמות האפליקציות עלתה וגדלה, האיכות שלהן השתפרה וכיום, אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של אפליקציות מסוגים שונים שמספקות לנו לצרכים שונים. בין אם מדובר בצרכים שקשורים לעבודה, בין אם מדובר באפליקציות שמתאימות לתקשורת עם אנשים, ובין אם מדובר באפליקציות שמיועדות לשעות הפנאי, תחביבים, וכן לדברים ספציפיים, כמו למשל, נסיעות לחו"ל וכדומה.

בחלק הבא של המאמר, אנחנו נציג בפניכם 5 אפליקציות שכל אחד מאיתנו צריך במכשיר הסלולר שלו. מדובר על אפליקציות, על פניו, בסיסיות אך הכרחיות על מנת שנוכל לעשות שימוש נכון וחכם במכשיר. כל האפליקציות ניתנות להורדה דרך חנות גוגל או אפל.

אפליקציות חשובות למכשיר הסלולר

פנגו

אין ישראלי שלא מחזיק את אפליקציית פנגו במכשיר הסלולר שלו. מדובר באפליקציה שאמורה לספק לנו אפשרות לשלם על שירותי חנייה בכל עיר ועיר, כולל במקומות בהם יש כחול לבן או כל דבר אחר. הכל כמובן בהתאם לתנאים של הרשות המקומית בשטחה אנחנו מבקשים לחנות. כיום האפליקציה מאפשרת לנו לבצע עוד שורה של שירותים שקשורים לרכב שלנו.

וייז

אפליקציה ישראלית שהפכה לשם דבר בעולם. אין נהג היום שלא מחזיק באפליקציה הזאת. היא מאפשרת לנו להגיע ממקום למקום בקלות, להציע לנו את הדרכים הטובות והנוחות ביותר להגיע לכל מקום. קשה להאמין שפעם הסתדרנו בלעדיה.

מוביט

כל מי שמתנייד בתחבורה ציבורית, חייב להשתמש באפליקציית מוביט, היא מספקת מידע על כל אמצעי התחבורה הציבורית שקיימים בישראל, לוחות זמנים, עיכובים והודעות.

ספוטיפיי

כל מי שאוהב מוזיקה, ברמה כזו או אחרת, ימצא כאן את כל מה שהוא צריך. אלבומים חדשים, ישנים, רשימות שירים שמשתמשים הרכיבו, הכל מהכל.

אופיס

אפליקציה שמאפשרת לנו לבצע עבודות דרך מכשיר הסלולר כאילו הוא מחשב לכל דבר, בזכות תוכנות אופיס שונות.

כתוב/כתבי תגובה