6 פודקאסטים מעולים שיעזרו לכם להעביר נסיעות ארוכות

6 פודקאסטים מעולים שיעזרו לכם להעביר נסיעות ארוכות

מתכננים נסיעה ארוכה? יוצאים לחופשה משפחתית? או שאולי אתם עתידים לטוס בקרוב לירח דבש? ובכן, לא משנה איזו נסיעה ארוכה צפויה לכם, משום שיש לנו כמה הצעות לפודקאסטים נהדרים, מעניינים ומקוריים במיוחד. נשמע מסקרן? להלן 6 פודקאסטים שכדאי להכיר:

חיות כיס

פודקאסט נהדר שעוסק בכלכלה, ומוגש על ידי שאול אמסטרדמסקי, צליל אברהם ודנה פרנק. הנושאים המדוברים בהסכת מגוונים, והתכנים מועברים באופן ידידותי גם עבור מי שאינו מבין בנושאים הללו. נושאים שנמצאים על סדר היום כמו משכנתה, ביטוח לאומי, שימוש כלכלי במזגן, דמי אבטלה – הם רק חלק מהנושאים שעליהם דנים בתוכניות, מה שהופך את התוכנית לפופולארית במיוחד. לפודקאסטים ניתן להאזין באמצעות מרכז הפודקאסטים, כשמדובר באתר שיאפשר לכם להאזין לתוכניות מכל מקום בארץ ובעולם.

45 דקות

אם תמיד רציתם להרחיב את הידע הכללי ולדעת עובדות מיוחדות ומגוונות – הפודקאסט הזה הוא בשבילכם, משום שהוא דן בין היתר בשאלות כמו מי המציא את הסמיילי, מי היה לואי ויטון, מי המציא את העט, מתי התגלתה האש ועוד.

כל התשובות מוקלטות

פודקאסט ייחודי שכולל מגוון ראיונות עם אנשים מוכרים כמו דפני ליף, שיבל כרמי מנסור, איה כורם, איתי הרמן ועוד. מציג הצצה לחייהם, לצד שאלות וסיפורים אישיים ייחודיים.

המובן מאליו

האם אי פעם חשבתם מה קורה אחרי שמורידים את המים בשירותים? ולמה שרים את השיר "היום יום הולדת"? ואיך באמת נראים פיראטים? ובכן, הפודקאסט הזה דן בנושאים שנראים לנו כמובנים מאליהם, ומגיש אותו דורון פישלר.

בלי סוללה

פודקאסט נהדר לחובבי הטכנולוגיה והגדג'טים, משום שהוא מסכם את חדשות הטכנולוגיה השונות מזוויות שונות. את הפודקאסט מגישים שחר שושן ואהוד קינן.

בוסטר

אם אתם הורים או עתידים להיות כאלה, סביר להניח שמדובר בפודקאסט שיעניין אתכם, משום שהוא מדבר על חיי ההורות מזוויות שונות החל מפונדקאות, דרך השילוב בין הורות לקריירה ועד לסליים. את התוכניות מגישים אור ברנע ואור אלתרמן ברנע.

עולם הפודקאסטים הוא רחב במיוחד, וכיום ניתן למצוא פודקאסטים בכל נושא ותחום, ואפילו תוכניות נהדרות שמתאימות לילדים, כך שפודקאסטים עשויים להיות מרתקים, מצחיקים ומגוונים – והם אידיאליים להפגת השעמום בנסיעות ארוכות.

כתוב/כתבי תגובה