בעיות חנייה בכל הארץ – למה לא להקים יותר חניונים

בעיות חנייה בכל הארץ – למה לא להקים יותר חניונים

אין דבר יותר מדכא מאשר להיכנס לעיר ולגלות כי אין לך פשוט חניה בה. חניה היא דבר אלמנטרי במדינה כמו ישראל שבה אין תחבורה ציבורית מפותחת ושבה כל אדם מחזיק ברכב פרטי בכדי להתנייד ממקום למקום. אין ספק כי הצורך ברכב פרטי הוא אקוטי ואין ספק כי העובדה שאי אפשר למצוא היום חניה היא אולי הבעיה מספר אחת במדינת ישראל ולפחות הבעיה אשר הכי מטרידה את הישראלים. הייתם חושבים כי בעית החניה היא אך ורק בערים הגדולות כמו תל אביב, ירושלים וחיפה, אך אנחנו מציעים לכם לנסוע פעם למרכז צפת ולראות האם שם יש חניה? אנחנו מבטיחים לכם כי תסעו חצי שעה עד שתמצאו חצי מקום פנוי. אין ספק כי הפתרון היחיד לבעיות חניה זה חניונים רבים יותר וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון.

מי צריך להקים את כל החניונים?

הציבור בישראל צריך לצאת מן האדישות שלו ולהתחיל לדרוש כי יתייחסו אליו בכבוד וזה אומר גם כי צריך להקים פה הרבה יותר חניונים. עליכם להבין כי הקמת החניונים לא צריכה להתבצע על ידי אדם פרטי אלא על ידי הממשלה והרשויות המקומיות. מי שאחראי על בעיית החניה והצפיפות בישראל זו המדינה ועל כן היא גם זו שצריכה לפתור את הבעיה הזאת במהירות הגדולה ביותר שיש. הגיע הזמן שהשרים בממשלה יתעוררו ויתחילו להקצות תקציבים גם לדבר הסופר חשוב הזה שנקרא חניונים. איכות החיים של אזרחי ישראל היא לא הפקר ועל הממשלה מוטלת החובה לטפל בבעיה הזאת ולפתור אחת ולתמיד את מצוקת החנייה בארץ.

האם זה משנה איזה חניון מוקם?

אם כן אתם חייבים להבין כי כיום על החניון שמוקם להיות חכם ומצויד עם מערכת ניהול חניונים http://slpr.co.il. מערכת זו תייעל את עבודת החניון, תחסוך כסף למפעיליו ותשרת גם את האזרחים בצורה הטובה ביותר שיש. זהו משהו שיש לקחת בחשבון לפני שמקימים את החניון ויש לעשות הכול בכדי להפעיל את החניון בצורה הטובה והמקצועית ביותר שיש.

כתוב/כתבי תגובה