אילו מערכות אבטחה לחניונים קיימות

אילו מערכות אבטחה לחניונים קיימות

כל תושב תל אביב יודע שאחד מהחסרונות של העיר בה הוא גר היא החנייה. תל אביב היא עיר תוססת במיוחד עם המון מקומות בילוי, אך גם המון שכונות מגורים. בגלל שהעיר הקטנה הזו כל כך אטרקטיבית בעיקר בגלל המיקום שלה והאטרקציות שהיא מציעה, קיימת מצוקת חנייה רצינית הנוגעת בכל רחבי העיר.


יתרונות החניונים

חלק מהפתרונות לבעיה הזו הם החניונים הרבים הפרוסים ברחבי העיר. כך מקומות החנייה של תושבי העיר והשכונות שמורות להם, תוך בקרה ופיקוח קפדני של העירייה, ותושבי החוץ שמגיעים לבלות בעיר יכולים לחנות בקלות ובבטחה בחניונים השונים.

אין ספק שהחניונים הם פתרון מצוין לעיר תל אביב ועוד המון ערים נוספות ברחבי הארץ, החניונים מאפשרים לנו לחסוך זמן רב ויקר במציאת חנייה פנויה בייחוד במקומות סואנים, ובחניונים הממוקמים מתחת לפני האדמה נהנים גם מקירוי לרכב וכך הגנה מפני מזג האוויר השורר בחוץ

חשוב לשעת שכל הקמת ותחזוקה של חניון אינה פשוטה כלל, בעלי החניון מוכרחים להחזיק ברשותם מספר מערכות אבטחה וניהול מתקדמות לצורך הצלחת החניון שלהם והכנסה לעסק.


מערכת לספירת רכבים

מערכת זו מאפשרת ספירה ובקרה על כל הרכבים שנמצאים בחניון בזמן אמת. בדרך הזו ניתן לקבל מידע בנוגע לכמות התפוסה של החניון בכל רגע נתון, וכך להבין האם ניתן להמשיך להכניס רכבים אל תוך החנין או שמא לעצור את כניסת הרכבים עד שיצאו ממנה.

נוסף על כך, במידה ואדם אינו זוכר היכן הוא החנה את רכבו או חלילה חושב שגנבו לו את הרכב – מערכת ספירת הרכבים תוכל לתת מענה מדויק למציאת הרכב ולהבין האם הוא נמצא עדיין בחניון והיכן בדיוק.


מערכת תשלום חניה

רוב החניונים מאפשרים חנייה באמצעות תשלום מראש או לאחר החנייה. הרי מדובר בעסק הנותן שירות של חנייה, לכן כדי שהעסק ימשיך לתפקד ולספק שירותי חניה במקרה הצורך הוא מוכרח הכנסה גם לצורך תחזוקה ושדרוג.

מערכת ניהול רכבים ותשלום חניה מאפשרת לכל אחד לבצע תשלום על שירות החניה באופן מסודר ומאובטח, באמצעות כרטיס ייעודי אותו הוא מקבל בכניסה לחניון.

כתוב/כתבי תגובה