מה צריך לדעת כשמזמינים גרר

לצערנו, ישנם מקרים מסוימים בהם אנחנו נדרשים להשתמש בשירותיו גרר. בדרך כלל שירות זה נדרש כאשר הרכב שלנו איננו תקין ואז יש צורך לגרור אותו אל המוסך בשביל שיהיה ניתן לבדוק אותו ולטפל בו. 

שימוש בשירותיו של גרר יכול להתבצע במצבים שונים. למשל, אם וכאשר הרכב איננו מניע, אם הוא מניע אך אי אפשר להשתמש ברכב, אם הרכב עובר תאונה, במידה ויש בעיה המחייבת טיפול מסוים של אנשי מקצוע באמצעות כלים וציוד מתאים, דבר שאיננו יכול להתבצע בשטח עצמו. 

כשאנחנו נדרשים לשירותיו של גרר, יש לנו כמה וכמה אופציות. אנחנו יכולים לעשות זאת באופן עצמאי, כלומר, לפנות אל חברת גרר בעצמנו וכן יש לנו אפשרות לפנות לחברת שירותי דרך וגרירה בעזרת חברת ביטוח כזו או אחרת. החברה תוכל לספק לנו את כל השירות הנדרש, אך בהבדל אחד, העלות תיפול על חברת הביטוח ולא בהכרח עלינו. 

מה חשוב לבדוק לפני ששוכרים שירותי חברת גרירה?

ראשית, יש לבדוק כמה מהר החברה יכולה לשלוח אלינו גרר. לא משנה אם מדובר בשירות שנדרש לנו מהבית או מהשטח. אנחנו צריכים שהחברה תוכל לספק לנו אותו במועד וכמה שיותר מהר, ללא עיכובים. 

שנית, יש לוודא שהגרר מסוגל לשאת את סוג הרכב שעומד לרשותנו, בין אם הוא רכב פרטי ובין אם הוא רכב מסוג אחר. אנחנו צריכים לוודא כי חברת בלו יכולה לספק לנו את הגרר המתאים לצרכים שלנו. 

שלישית, יש לבחון לאן בדיוק החברה יכולה להפנות את הרכב שלנו ובאיזה צורה לעשות זאת. יש לציין, יש מקרים בהם החברה תפנה את הרכב למוסך עצמו ויש מקרים לבית שלנו. 

נקודה נוספת שצריך לזכור, ישנו גרר שעובד כעצמאי וישנו גרר ששייך חברות גרירה.

כתוב/כתבי תגובה