עורך דין תאונת אופנוע – לבחור נכון

עורך דין תאונת אופנוע – לבחור נכון

אם אתם רוכבי אופנוע ונפגעתם בתאונה, בפרט אם מדובר באופנוע כבד, יש לנו הרבה מה לומר לכם. מבחינת הנתונים, אין ספק שאופנועים מככבים כל פעם מחדש ברשימת התאונות הן מבחינת מספר והן מבחינת עוצמת התאונה והנזק שנגרם בעקבותיה.

זה קורה בגלל מספר גורמים. ראשית, הרבה נהגי אופנוע הם צעירים שאוהבים לנסוע מהר, לקחת סיכונים בכביש שלפעמים מתבררים כקטלניים.

שנית, רוכב אופנוע הוא חשוף לנזק הרבה יותר מנהג רגיל ולכן, גם במקרה שהרוכב ממש ממש לא אשם, עדיין הוא זה שיחטוף את הנזק המשמעותי, זאת לעומת בעל הרכב שכנראה כמעט לא יפגע. 

השאלה היא מה עושים ביום שאחרי? איך מתמודדים עם הנזקים הפיזיים (למידע על תביעות נזקי גוף ליחצו על הלינק) ואולי גם הנפשיים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

עורך דין תאונת אופנוע – כל הפרטים:

כפי שאמרנו, תאונות אופנוע כשהן קורות, על פי רוב, לא מדובר בתאונות קלות ולכן, גם הטיפול בהם מהבחינה המשפטית הוא יותר מורכב משום שלרוב מדובר על סכומים גבוהים בשל גודל הנזק שנגרם.

תאונת אופנוע קלה משאירה את הנהג עם אחוזי נכות מסוימים לכל החיים. במקרים חמורים יותר הרוכב מאבד את התפקוד שלו לחלוטין כתוצאה מהתאונה.

כמובן שבכל המישור של הנזקים הפיזיים והנפשיים שקורים כתוצאה מהתאונה תצטרכו לטפל במוסדות הנכונים, אולם חשוב לא לשכוח את התביעה ולהקדיש לה גם זמן ואנרגיה. 

הסיבה? מוסדות הביטוח השונים לא ימהרו להעניק לכם את התשלומים הגבוהים הנדרשים בתאונות כמו אלו וכמובן, ככל שעובר הזמן, אין לכם כבר מה להוכיח. אתם מוצאים את עצמכם ללא הוכחות.

לכן, חשוב מאוד כבר בהתחלה לבחור בעורך דין תאונת אופנוע שיש לו ניסיון בתחום כדי שהוא יעשה עבורכם את העבודה. 

כתוב/כתבי תגובה