תאורה כמו שלא הכרתם: 10 סודות שיעשו לכם אור (וגם יחסכו בחשמל)

תאורה טובה היא לא רק עניין של יופי, היא משפיעה על מצב הרוח, על הפרודוקטיביות ואפילו על הבריאות. אבל האם ידעתם שתאורה נכונה יכולה גם לחסוך לכם כסף בחשבון החשמל? הנה 10 דברים שלא ידעתם שצריך לדעת על תאורה לבית ולעסק:

>> מחפשים תאורת מטבחים של ברק תאורה – Barak Lighting? הקליקו על הלינק!

  1. לא רק וואט: כמות האור (וואט) חשובה, אבל לא פחות חשוב סוג האור. אור חם יוצר אווירה נעימה ומרגיעה, אור קר מעורר וממריץ, ואור טבעי הוא הכי בריא לעיניים.
  2. שכבות של אור: אל תסתפקו במנורה אחת בחדר. שלבו בין תאורה כללית, תאורה ממוקדת ותאורת אווירה כדי ליצור אפקט דרמטי וחסכוני.
  3. דימר – החבר הכי טוב שלכם: דימר מאפשר לכם לשלוט בעוצמת האור וליצור אווירה שונה בכל פעם. זה גם חוסך בחשמל!
  4. תאורה חכמה – לא רק לגיקים: מערכות תאורה חכמות מאפשרות לכם לשלוט בתאורה מהסמארטפון, לתזמן הדלקה וכיבוי, ואפילו לשנות את צבע האור בהתאם למצב הרוח. זה לא רק מגניב, זה גם חוסך אנרגיה.
  5. נורות לד – העתיד כבר כאן: נורות לד חסכוניות באנרגיה, עמידות ומגיעות במגוון רחב של צבעים ועוצמות. הן אמנם יקרות יותר מנורות רגילות, אבל ההשקעה משתלמת בטווח הארוך.
  6. צבעים משפיעים על מצב הרוח: אור כחול יכול לעזור לכם להתרכז, אור צהוב יוצר אווירה חמימה ואור אדום מעורר תיאבון. בחרו את הצבעים שמתאימים לאווירה שאתם רוצים ליצור.
  7. תאורה טבעית – המתנה הכי טובה: נצלו את אור השמש כמה שיותר. פתחו את התריסים והווילונות, והשתמשו במראות כדי להכניס עוד אור טבעי לבית או לעסק.
  8. תאורה לבית: בבית, התמקדו ביצירת אווירה נעימה ומזמינה. בחרו גופי תאורה מעוצבים, שלבו בין חומרים ומרקמים, והשתמשו בדימרים כדי לשלוט בעוצמת האור.
  9. תאורה לעסק: בעסק, התאורה צריכה להיות פונקציונלית ואסתטית כאחד. תאורה נכונה יכולה למשוך לקוחות, להדגיש את המוצרים וליצור אווירה שתגרום להם לרצות להישאר.
  10. אל תתפשרו על בטיחות: ודאו שהתאורה שלכם מותקנת כהלכה על ידי חשמלאי מוסמך, ובדקו את תקינות החיווט באופן קבוע.

תאורה נכונה – השקעה משתלמת

תאורה טובה היא לא מותרות, היא השקעה בבריאות, ברווחה ובתדמית שלכם. אז אל תתפשרו על התאורה, ותנו לבית או לעסק שלכם לזרוח!

>> למידע נוסף היכנסו לאתר של חברת ברק תאורה – Barak Lighting

כתוב/כתבי תגובה