האם אפשר לבצע שחזור מפתחות לרכב?

האם אפשר לבצע שחזור מפתחות לרכב?

נהגים ובעלי רכב רבים יודעים שאחד הדברים שחשוב מאוד שיהיה ברשותם הוא מפתח רזרבי לרכב. פעמים רבות אנו זקוקים לזה, אם במקרה של אבדה או גניבה ואפילו אם נתקעתם מחוץ לרכב כש "המפתחות בפנים".

מה עושים כאשר אין לנו מפתח רזרבי ואחד מהמקרים המוזכרים קורה לנו? במקרים אלו תצטרכו לבצע שחזור מפתחות לרכב. השירות ניתן למקרים שונים ומגוונים כמו מפתח תקול או שבור ואין אפשרות לפתוח כך את הרכב, או כאמור במקרה של גניבה או אבדה וכדו'.

עבודה מקצועית

שחזור מפתחות לרכב הוא ענין למומחים. מכיוון שעליו לייצר מפתח מושם ומותאם במדויק לרכב שלכם. אנשי המקצוע המתמחים בתחום שולטים בטכניקות מתקדמות כך שיוכלו לבצע שחזור מפתחות לרכב באופן מקצועי ביותר.

שחזור מפתחות לרכב כאמור הוא תהליך מורכב ולכן חשוב מאוד לא לסמוך על חובבנים וחאפרים שונים, שחזור לא מקצועי עלולה לגרום לכם לנזק גדול, זה יכול לפגוע במנגנון הנעילה של הרכב, מה שעשוי לגבות מכם מחיר כבד לתיקון.

מנעולן רכב מוסמך

במידה ואתם זקוקים לשירות שחזור מפתחות לרכב פנו למנעולן רכב מקצועי, שייתן לכם את השירות הטוב ביותר ותקבלו מפתח חדש לרכב. (אם אתם כבר משחזרים את המפתח של הרכב כדאי ללמוד לקח מהטעות שלכם ולשחזר יותר ממפתח אחד, כך שלא תזדקקו שוב לתהליך היקר)

מנעולני הרכב המוסמכים עובדים באישור משטרת ישראל, עליהם לעמוד בתקנים מסוימים הנדרשים מבעלי המלאכה. תהליך השחזור מתבצע בלי לפגוע כלל במערכת הנעילה של הרכב או ברכב עצמו.ישנם חברות מתחרות רבות בשוק שיציעו לכם את השירות הטוב ביותר. חשוב לבדוק את אמינות עובדי החברה ומקצועיותם, על מנת להגיע למוצר המושלם. מידע נוסף באתר https://www.24key.co.il/

כתוב/כתבי תגובה