האם אפשר לבצע מחיקת נקודות תעבורה

האם אפשר לבצע מחיקת נקודות תעבורה

נקודות תעבורה נצברות לחובה אצל נהג כאשר הוא מבצע עבירת תעבורה מסוג מסוים. חישוב כמות הנקודות פר עבירה יתבסס על סוג העבירה ורמת החומרה שלה. אם גם אתם צברתם נקודות וכעת אתם מעוניינים לדעת האם ניתן לבצע מחיקת נקודות תעבורה, התחילו לקרוא מידע נוסף גם באתר http://www.les.co.il/

קצת אודות נקודות תעבורה

 באם אתם עומדים בקריטריונים של משרד הרישוי, כלומר אם בתוך פרק זמן של שנתיים לא הגעתם ל – 22 נקודות, תתבצע מחיקה אוטומטית של נקודות התעבורה שלכם לאחר שנתיים ימים. באם צברתם יותר מ – 22 נקודות, שנות הצבירה יתארכו לארבע שנים והנקודות ימחקו לאחר מכן על ידי משרד הרישוי. 

אם יש לכם מעל ל – 12 נקודות, תצטרכו לעבור קורס נהיגה מונעת. באם תצברו יותר מ – 36 נקודות, הרישיון שלכם יישלל לשלושה חודשים ועל מנת לקבל את הרישיון חזרה תהיו מחויבים לעבור שוב מבחן תיאוריה.  חשוב לדעת שהנקודות נרשמות רק כאשר משלמים את הקנס וזאת כדי לאפשר לנהג לערער בפני בית המשפט על אותה עבירה.

מחיקת נקודות תעבורה – האם אפשרי?

מחיקת נקודות תעבורה במשרד הרישוי אכן אפשרית, אך ביצוע משימה מורכבת זאת באופן עצמאי, תהיה קשה עד קשה מאוד ולכן חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה שיעזור לכם במשימה. כאן חשוב לדעת שאין דרך למחוק נקודות שכבר נרשמו, אך אם עדיין לא שילמתם את הדו"ח, הנקודות עדיין לא נרשמו וניתן עדיין לפעול להפחתת הנקודות או לביטולן באמצעות עורך דין תעבורה.חשוב להתייעץ עם עורך דין תעבורה באשדוד אליאס סיילס בכל הקשור אל השאלה האם אפשר לבצע מחיקת נקודות תעבורה וזאת על מנת לקבל את התשובה המדויקת ביותר ולהבין מהי אסטרטגיית הפעולה הנכונה ביותר לכך. בהצלחה!

כתוב/כתבי תגובה