איך לאתר עורך דין הסכם ממון מומלץ?

איך לאתר עורך דין הסכם ממון מומלץ?

אם הגעתם להבנה שאתם רוצים לערוך הסכם ממון, תצטרכו לשם כך עורך דין מקצועי ומיומן שיעזור לכם בעריכת ההסכם כך שיהיה בעל תוקף משפטי.

איך בוחרים 

עריכת הסכם ממון לפני חתונה היא הליך רגיש אצל רוב הזוגות ומעבר למקצועיות של עורך דין עליו גם להיות בעל אמפטיה ורגישות לשני הצדדים. במהלך קבלת ההחלטות על ענייני הסכמי הממון יכולים להתגלע חיכוכים בין בני הזוג ועורך הדין יצטרך לסייע להם לפתור ולגשר עליהם כדי להגיע למעמד החתימה. 

הסכם ממון חייב לייצג את שני הצדדים בצורה שווה, אך דיני המשפחה מתעדכנים כל הזמן ועורך דין מקצועי בתחום הסכמי הממון יהיה בקיא בפסיקות והחלטות שיכולות להשפיע על הסכמי הממון של לקוחותיו. 

איך מוצאים

עורך דין לענייני הסכמי ממון צריך להיות מתחום דיני המשפחה ולהבין את דקויות החוק כדי שהסכם הממון יהיה בעל תוקף ויעמוד במבחן בית משפט, אם חלילה יגיע לידי כך. מקרים בעבר מוכיחים כי עורכי דין שלא מתחום המשפחה שערכו הסכמי ממון עשו טעויות שפגעו בלקוחותיהם וגרמו להם נזק. 

הסכם ממון עוסק בדילמות במקרה של פרידה כמו חלוקת רכוש, משמורות על ילדים ואלו תחומים שכל צד רוצה להרגיש שאינו נפגע ואינו יוצא נפסד מההסכם. עורך דין מקצועי להסכם ממון ידאג לאזן את ההסכם בצורה שווה שתייצג בצורה נאותה את שני בני הזוג. 

עו"ד משפחה 

הדרך הנכונה ביותר היא לקבל המלצות מאנשים קרובים שכבר השתמשו בשירותי של עו"ד הסכם ממון. חברים, קרובי משפחה שעשו ביניהם הסכם ממון ומרגישים שטופלו בצורה מקצועית יוכלו לשמש כמליצי יושר לעורך הדין שסייע להם וגם רשתות חברתיות ואתרי אינטרנט הן דרך טובה.

כתוב/כתבי תגובה