איך מוצאים קונה רכבים לפירוק בראשון לציון?

איך מוצאים קונה רכבים לפירוק בראשון לציון?

כאשר הרכב אותו תחזקת וטיפחת במשך שנים והוא יקר מאוד לליבך הגיע למצב שכבר לא כדאי להשקיע בו יותר, אם זה מכיוון שהוא ישן והבלאי שלו הולך וגובר או מכיוון שיש צורך בחלקי חילוף יקרים כמו מנוע, מגיע שלב שצריך להיפרד ממנו ולמכור אותו אל פירוק רכבים על מנת שלא יסכן אותך ואת הנהגים האחרים בכביש.

מכירת רכב לפירוק הוא פתרון מצוין לרכבים ישנים שכבר אינם ברי שימוש מכיוון שחלקים עיקריים בהם אינם פועלים כשורה. זוהי גם דרך לניצול של הרכב הישן בצורה מקסימלית, כאשר הוא לא תופס לכם מקום מיותר בחנייה ואתם גם מרוויחים עליו סכום כסף.

מציאת קונה לרכב הישן

ישנם הרבה מגרשים שקונים רכבים לפירוק. אך כמו בכל תחום, יש את המקצוענים ויש את החובבנים. מומחה לפירוק רכבים ייתן לכם שירות מעולה ואמין ובפנייה אליו, אתם יכולים להיות רגועים כי הוא לא יעבוד עליכם, תוכלו ליהנות משירות מקצועי ואף תקבלו על הרכב שלכם תמורה כספית הוגנת.

אחרי שביררתם על קונה רכבים לפירוק בראשון לציון שהוא אמין, יהיה תהליך המכירה קצר מאוד. הקונה יבדוק את מצבו של כלי הרכב, את מצב השלדה, המנוע, המושבים ושאר הדברים וייתן לכם הצעת מחיר לרכב שלכם. ברוב המקרים, יעמוד שוויו של רכב המיועד לפירוק על כ – 10% ממחירו המקורי.

לאחר המכירה יש לבצע העברת בעלות על שמו של הקונה ואף לבטל את רישיון הרכב במשרד התחבורה ומרגע ביטול הרישיון, אסור לנהוג ברכב כלל.

הרווח של מכירת רכב לפירוק

קונה הרכב יפרק אותו ויברור את החלקים התקינים שניתנים לשימוש ברכבים אחרים. כל חלק תקין, יימכר לשימוש חוזר למוסכים או לחנויות של חלקי חילוף לרכבים. את השלדה העשויה ברזל הוא יעביר לגריטה וימכור אותה למפעלים שמשתמשים בברזל.

בסופו של יום, יוצאים כולם מורווחים:

בעל הרכב, שנפטר מרכבו הישן וגם קיבל עליו סכום כסף.

קונה הרכב, המומחה בתחום, שבעצם עושה זאת לפרנסתו. הסביבה, שמרוויחה אוויר נקי יותר כאשר ישנם פחות רכבים ישנים ומזהמים על הכביש

כתוב/כתבי תגובה