איך עושים חיטוי קורונה לרכב?

איך עושים חיטוי קורונה לרכב?

הקורונה שיבשה את החיים של כולנו והכריחה אותנו להתמודד עם דברים שלא חשבנו עליהם מעולם. אחד מהדברים הללו הוא חיטוי קורונה לרכב. מתי צריך את זה? איך עושים זאת? כל מה שרציתם לדעת.

נזהרים מקורונה ומחטאים את הרכב

אם השתמשתם ברכב שלכם כאשר הייתם חולים בקורונה אם עשיתם בו שימוש לצורך הסעת חולה קורונה או שהתברר לכם שאי מי שנסע ברכב שלכם נדבק בנגיף, מומלץ מאוד לערוך ניקיון יסודי לרכב ולחטא אותו מפני שאריות הנגיף שאולי נשארו בו או נדבקו על המשטחים השונים שלו. בעת חיטוי רכב מקורונה חשוב להצטייד בחומרי חיטוי מתאימים וכמובן לעטות מסכה וללבוש כפות בעת השימוש בהם.

ניקיון יסודי במתחם ניקוי רכבים

חיטוי קורונה לרכב יכול להיעשות גם במתחם ניקוי רכבים והאמת, זו למעשה ההמלצה היעילה ביותר. מתחם הניקוי רכבים מתמחה בהענקת טיפול יסודי לרכב ויודע אילו מקומות נחשבים למלוכלכים ביותר והיכן הכי חשוב להתמקד בעת הניקיון. עם זאת, במידה ואתם מביאים את הרכב לניקוי וחיטוי מקורונה, חשוב לציין זאת בפני המנקים ואף לבקש מהם להשתמש בחומרי חיטוי מתאימים לצורך ניקוי הרכב.

קראו עוד פרטים באתר: https://clearona.co.il/

חיטוי רכב מקורונה – האם זה באמת נחוץ?

נושא העמידות של נגיף הקורונה על גבי משטחים הינו שנוי במחלוקת ורבים ממומחי הבריאות וחוקרי הנגיף קבעו כי הוא לא עמיד על גבי משטחים סטטיים לאורך זמן. עם זאת, אף אחד אינו רוצה לקחת סיכון, ומעדיף לחטא כל משטח שעלול להיות נגוע בנגיף מאשר להידבק בו ולהתחרט על כך בהמשך. מה שכן, ההגנה הטובה ביותר מפני הנגיף היא לא רק חיטוי אובססיבי של משטחים, אלא באמת השמירה על מרחק חברתי, עטית מסכות בחללים סגורים ושמירה על הנחיות משרד הבריאות.

כתוב/כתבי תגובה