קורקינט ממונע בנזין – חסכוני יותר או מזהם יותר

קורקינט ממונע בנזין – חסכוני יותר או מזהם יותר

בשנים האחרונות, ניתנת יותר תשומת לב לסביבה, לשמירה על בעלי החיים, ולהפחתה בזיהום אוויר. אנשים כבר מבינים, שאם זיהום האוויר יימשך ולא יטופל על ידי האנשים שחיים בעולם ונושמים את החמצן שבו: יהיה קשה מאד לחיות כאן בעתיד.

חשוב לדעת! העתיד גרוע בשל זיהומים, קרוב מאד ומדובר לא במאות שנים, אלא בשנים הקרובות! שנים שיהיו קשות במיוחד, לא בריאות וקטלניות עבור האדם, בעלי החיים והסביבה.

בשל המודעות לצורך לטהר את האוויר ולשמור על הסביבה נקייה, רבים בוחרים באתר http://www.wheeltech.co.il בכלי רכב פחות מזהמים, כמו אופניים רגילים או חשמליים, רכבים חשמליים, רכבות, או נסיעה משותפת למקום העבודה כדי לחסוך בדלק, זיהום ועלויות. כיום, ניתן למצוא גם קורקינט חשמלי או רגיל, באמצעותו ניתן להגיע ממקום למקום, בקלות.

אבל מה לגבי קורקינט ממונע בנזין? האם הוא מזהם כמו מכונית?

רכבים המונעים על חשמל, כמו מכונית חשמלית, אופניים חשמליים וקורקינט ממונע  על ידי חשמל – נחשבים הרבה יותר ידידותיים לסביבה ופחות מזהמים. זאת משום ששימוש בסוללה להנעת הרכבים, אינה צורכת אנרגיה כמו בנזין או סולר, ובטח שפחות מזהמת את האוויר.

עם זאת, קורקינט אשר מונע על בנזין, כן יזהם את האוויר. אומנם במידה פחותה יותר, זאת מרכב גדול שמונע על בנזין או סולר. ובכל אופן, כלי רכב זה שמונע גם הוא על ידי בנזין, יכול לפגוע בסביבה, באוויר, בבעלי חיים, ולבסוף: בכדור הארץ.

אז מה עושים?

כדי להגיע מהר ממקום למקום במהירות, כדי להטיב עם הסביבה ולחסוך בהוצאות – מומלץ לבחור דווקא בקורקינט חשמלי. באמצעות סוללה חשמלית טובה שמטעינה את כלי הרכב בקלות בדומה לטרקטורון ילדים, אפשר להשתמש בכלי רכב כזה שיהיה איכותי וידידותי לסביבה. עם שימוש נכון בכלי הרכב המתאים – תוכלו להגיע ממקום למקום בקלות, לעשות זאת בחן, ובכך להטיב עם הסביבה שלכם, כמו גם לחסוך עלויות דלק ולהנות מחסכון במשאבים.

כתוב/כתבי תגובה