איך להשיג יזיזה – כך תעשו זאת

תוהים איך להשיג יזיזה ולעשות את זה באופן המהיר ביותר וללא שום בזבוז זמן? כדי שכך יהיה, עליכם להבין כיצד בחורות חושבות ולפעול על פי עקרונות פשוטים. כנות וביטחון אלו הדברים החשובים ביותר שיוכלו לסייע לכם להשיג יזיזה, כאשר במאמר הבא נסביר במה מדובר בעצם.

היו כנים באופן מוחלט עם הבחורה

כאשר אתם חושבים איך להשיג יזיזה, חשוב להבין כי בחורות יכולות לזהות כאשר אתם משחקים אתן במקרים רבים. כאשר הן יראו שיש גבר שאומר אך ורק אמת בקלות. אם תרצו להגדיל את הסיכויים לכך שהבחורה תרצה להיות יזיזה, אז יהיה חשוב לשדר כנות ופתיחות. כך היא תרגיש בנוח במידה והיא מחבבת אתכם. רק שימו לב כי אתם עקביים עם כך ותמיד אומרים באופן ישיר מה שאתם חושבים ואיזה סוג של מערכת יחסים תרצו שתהיה לכם עם אותה בחורה.

שדרו ביטחון לאורך כל הדרך

דבר חשוב שיהיה כדאי לקחת בחשבון זה שתרצו לשדר ביטחון שאותו תוכלו לרכוש בעזרת הלוחם שבך מאמן דייטינג, כך בכל פעם שאתם עם הבחורה היא תרגיש הרבה יורת בנוח להיות אתכם והסיכויים שהיא תבחר להיות יזיזה שלכם יגדלו באופן משמעותי. זהו היבט חשוב למדי שתרצו לקחת בחשבון וזאת אם אתם מחפשים יזיזה שבאמת תרצה להיות אתכם.

הלוחם שבך מאמן דייטינגעניין נוסף לקחת בחשבון זה עצם כך שתוכלו לברר מראש אם בחורות מתעניינות להיות יזיזות שלכם. כך תוכלו לחסוך זמן. בעצם תוכלו לשאול עוד בשלב ההיכרות מה הציפיות של הבחורה וזאת כדי להבין מה יהיה הכיוון הצפוי עמה בסופו של דבר. זו תוכל להיות התנהלות חכמה למדי מצדכם אשר תאפשר לכם להשיג יזיזה וזאת ללא צורך לבזבז את זמנכם לשווא. קחו זאת בחשבון.

כתוב/כתבי תגובה