תדלוק שטח: איך זה עובד

תדלוק בשטח חולל מהפכה בדרך שבה תעשיות מטפלות באספקת דלק לפעולות ניידות. שירות זה תוכנן כדי לספק את הצרכים הייחודיים של משאיות, מנופים, גנרטורים וציוד אחר, הצריכים פתרון נוח למקומות מרוחקים שבהם תחנות דלק מסורתיות אינן נגישות. במאמר זה, נתעמק בפעולות תדלוק שטח באתר הוא אנרגיה, ונבדוק כיצד זה מתבצע.

תהליך התדלוק בשטח

פריסת משאיות תדלוק: לאחר הערכת דרישות הדלק, נפרסות משאיות תדלוק ייעודיות למקום הרצוי. משאיות אלו מצוידות במיכלי אחסון דלק מאובטחים, המבטיחים הובלה והכלה בטוחה של סולר לאתר.

זיהוי נקודות תדלוק: בהגעה לאתר, צוות משאית התדלוק מזהה את כלי הרכב הזקוקים לתדלוק. הם מעריכים את רמות הדלק וקובעים את הגישה הטובה ביותר לתדלוק בהתבסס על תצורת הרכב.

העברת דלק ישירה: תדלוק בשטח מציע שתי שיטות עיקריות להעברת דלק: הזרמת דלק ישירות למיכל הרכב או שימוש במערכות שאיבה ניידות. במקרים בהם מזיגה דלק מתאימה, המתדלק ממלא בזהירות את מיכל הרכב בכמות הסולר הנדרשת. לחילופין, מופעלות מערכות שאיבה ניידות המחברים את משאית התדלוק למיכל הרכב באמצעות צינורות, ומאפשרות העברת דלק בטוחה ויעילה.

יתרונות של תדלוק שטח

נוחות משופרת: תדלוק בשטח מבטל את הצורך של כלי רכב לנסוע מרחקים ארוכים כדי להגיע לתחנות דלק, חוסך זמן תוך הגברת הפרודוקטיביות. שירות משלוח הדלק הנייד מביא דלק ישירות לאתר התפעולי, מצמצם את זמן ההשבתה ומייעל את הקצאת המשאבים.

פתרונות מותאמים: חברות אספקת דיזל המציעות שירותי תדלוק בשטח מבינות שלכל ענף ופרויקט יש דרישות ייחודיות. הם מספקים פתרונות מותאמים אישית, כולל אפשרויות תזמון גמישות, תדלוק לפי דרישה ותוכניות משלוח מותאמות אישית, מה שמבטיח חווית אספקת דלק חלקה ומותאמת.

לסיכום, תדלוק בשטח עם הוט אנרגיה שינה את תהליך אספקת הדלק עבור פעולות ניידות במקומות מרוחקים. חברות אספקת דיזל שולחות משאיות מיוחדות כדי לספק דלק ישירות לכלי רכב, לרבות משאיות, מנופים וגנרטורים, על ידי הזרמתו למכלים או באמצעות משאבות ניידות. 

כתוב/כתבי תגובה