שיעורי נהיגה

שיעורי נהיגה

היום רוב האוכלוסייה בארץ מחזיקה ברישיון נהיגה. רוב האנשים מוציאים רישיון כבר בגיל 17- 18, אחרים עושים זאת לאחר צבא ומעטים מחליטים להוציא רישיון בגיל מבוגר יותר. ניתן היום למצוא בכל חלקי הארץ לא מעט בתי ספר עם מורי נהיגה מומלצים המתמחים בלימודי נהיגה על רכב אוטומטי, רכב ידני או על אופנוע. חשוב לבחור בבית ספר מקצועי ואיכותי, בעל וותק של שנים בתחום ולא מעט חוות דעת והמלצות חמות מלקוחות קודמים. זוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם לימודים ברמה גבוהה, אשר יובילו אתכם למעבר מהיר יותר של הטסט וכמובן למידה של כישורי נהיגה מתקדמים. עם זאת, ישנן לא מעט שאלות העולות אצל אנשים שנמצאים רק בתחילת הדרך שלהם, לכן חשוב לקחת את הזמן על מנת להבין את כל הנושאים הקשורים לתחום.

כל מה שחייבים לדעת על שיעורי נהיגה

אחת השאלות הנפוצות ביותר, היא האם כדאי ללמוד לנהוג על רכב ידני או על אוטומט? למעשה אין לכך תשובה ברורה, היות והכל תלוי בהעדפות. ישנם אנשים למשל, שיעדיפו לנהוג על רכב ידני, אשר מאפשר שליטה גבוהה יותר על הרכב. לעומת זאת, אנשים אחרים יעדיפו דווקא את האוטומט, אשר מאפשר נהיגה קלה ופשוטה יותר. בכל מקרה, כדאי לזכור כי מי שירצה להשכיר רכב בחו"ל, יגלה כי המחיר של אוטומט יהיה פי 2 ממחיר ההשכרה של רכב ידני. כך שאומנם בארץ כולם נוהגים על אוטומט, בחו"ל המצב נראה אחרת. כמו כן, כדאי לדעת כי על מנת לגשת לטסט, יש צורך לעבור מינימום של 28 שיעורי נהיגה ותאוריה. 

לסיכום, שיעורי נהיגה הינם חובה עבור כל מי שמעוניין להוציא רישיון. החוק מחייב 28 שיעורי חובה, אך בפועל רוב האנשים לוקחים יותר שיעורים, על מנת להגיע לטסט מוכנים יותר.

כתוב/כתבי תגובה