ויברטור זוגי – למי הוא מתאים?

איך אפשר להנות בזוג? למי מתאים ויברטור זוגי ולמי דילדו? הנה רשימה חלקית של כמה אביזרי מין פופולאריים שאפשר להשתמש בהם בזוג:

ויברטורים – ויברטורים זוגיים- הם חלק בלתי נפרד ונחשבים מוצרים שהם 'מאסט' בחנות אביזרי מין. ברחובות תמצאו על המדפים מגוון רחב של ויברטורים לנשים וגברים ויש גם ויברטור זוגי. מדובר במוצר בשם סטיספייר שפועל על רטט ועיסוי, הוא מסתובב ומענג, ואפשר להשתמש בו בעינוג עצמי או בזמן יחסי מין. בחנויות מין איכותיות תמצאו מגוון רחב של ויברטורים מסיליקון רפואי שמספקים מקסימום תחושות ראליסטיות ונעימות. 

דילדואים – דילדו הוא מוצר אהוב על ידי נשים וגברים. מדובר באביזר שמדמה בצורה טובה וכמעט אמיתית את איבר המין הגברי והוא מיוצר ומעוצב במגוון גדלים, אורכים ועוביים. בחנויות סקס אונליין תמצאו פירוט על כל דילדו ובחנות פיזית ברחובות תוכלו לבקש הסברים והדגמות מהמוכר שנמצא בחנות. החוויה בבחירת דילדו אינה מביכה אלא מלמדת וכזאת שתשנה את חיי המין שלכם או את הדרך בה אתם מענגים את עצמכם. 

משחקי קופסא – משחקי קופסא כמו סולמות ולבבות או משחקי משימות ואפילו בגדים ואביזרים למשחקי תפקידים נועדו לשפר את חיי המין, להגשים פנטזיות ולהוות משחק מקדים נהדר! כיום אפשר למצוא מגוון משחקי קופסא למבוגרים. 

חומרים חושניים – ספריי השהייה לזמן ממושך של זקפה, ספריי חשק, טיפות חשק, שמנים ארומטיים חומרי סיכה ועוד – את כולם תמצאו לצד ויברטורים זוגיים. 

הלבשה תחתונה סקסית – גם הלבשה תחתונה סקסית היא מאסט בחנויות סקס מוכרות. מדובר בתחתונים אכילים, מכסי פטמות, סט חזייה ותחתון מגרים, מדים סקסיים, ג'אגים ומחסומי פה למשחקי סאדו מאזו ועוד. כולם מתאימים לזוגות. 

היכנסו לרכישת אביזרי סקס

כתוב/כתבי תגובה