הקודן ברכב לא עובד? מה עושים

הקודן ברכב לא עובד? מה עושים

קודן הרכב לא עובד ולא מגיב דווקא כשאתם ממהרים להגיע ליעדכם, דווקא ברגעים הכי לא צפויים? הסיבות לכך שהקודון לא מתפקד יכולות לנבוע ממספר גורמים מגוונים.

נתקעתם בלי אפשרות להתניע את הרכב כי הקודן לא עובד? זקוקים לחילוץ מהיר כדי שתוכלו להגיע ליעדכם במהרה?

עמי פיקס לשירותכם, שירותי פריצת קודנים לחילוצכם המהיר. עמי יגיע במהירות ובבטיחות אל מיקומכם עם המוסך הנייד והמתקדם למטרת תיקון הקודן. פנוי לקבל את קריאותיכם 24 שעות ביממה, 7 ימים שבוע. היכרות עם כלל סוגי הקודנים, בכלל סוגי הרכבים, בכל רחבי הארץ.

התקלות הנפוצות בשימוש בקודן

הבעיות בקודן, אמצעי ההגנה והבטיחות של הרכב שלכם יכולות להיגרם בערבות מספר סיבות. ממש כמו בעיות תקשורת הנגרמות בתשתית של WE4G.

כמו למשל בעיות במערכת השבתת המנוע  המתקשרות ישירות אל קודן הרכב או לחילופין לאימובילייזר. משמע, אין צורך לנתק את המצבר של הרכב, ניתן לנתק את החשמל מהגעה למערכת, זאת באמצעות תיבת הנתיכים, או בשם המוכר לציבור- תיבת ה"פיוזים".

סיבה נוספת יכולה להיות לוח מקשים ישן ושחוק, אשר לא מעביר את הקידוד בלחיצות עליו, כך קיימת הפרעה מהותית ללחצני הקודן מלפעול. כמו גם, הצטברות אבק ולכלוך על גבי לוח הקידוד.

איש מקצוע יגיע עד אליכם כדי לטפל בבעיה ולהחזיר אתכם לשגרה

עמי פיקס יגיע עד למקום בו רכבכם נמצא וזאת לצרכי ביצוע פעולת ניתוק של הקודן ויפרוץ את הקודן.

 גם במידה ואתם חושבים שאתם יודעים איך לנתק את קודן הרכב שלכם באופן עצמאי, מומלץ ביותר, לשכור את שירותיו של עמי פיקס, איש המקצוע המנוסה והוותיק בתחומו העוסק בנושא זה מספר שנים. כל פעולה שתתבצע בצורה לא נכונה על ידכם במהלך ניסיונות הניתוק של הקודן יכולה להביא לפגיעה ממשית ונזק משמעותי למערכת החשמל של רכבכם, לפעמים מדובר בנוסף בפגיעה קשה שתצריך טיפול ממושך לאחר מכן במוסך, בעקבות תקלת חשמל שגרמתם תוך ניסיון לנתק את הקודן. במידה ונתקלתם בבעיות תקשורת, חברת SmartCut תוכל לסייע.

עמי פיקס לשירותכם תמיד,

 054-6787198 מענה 24 שעות 7 ימים בשבוע, תמיד זמין בעבורכם!

אל תהססו לפנות אלינו בכל שעה ביום

כתוב/כתבי תגובה