נתפסת בנהיגה בשכרות? כך תתנהל נכון

נתפסת בנהיגה בשכרות? כך תתנהל נכון

עבירות בתחום התעבורה גוררות נהגים לא מעטים למחוזות בלתי רצויים. אלו קנסות ועונשים נוספים שפוגעים בצורה מהותית בחיי היום יום של העבריין. אמנם אנחנו חיים במדינה מתוקנת וכל אחד מקווה כי הנסיעה בכבישי ישראל הינה בטיחותית ולא חושפת אותנו לסכנות בגין נהגים בלתי זהירים. אבל לאחר מעשה, במידה ונהג נתפס בגין עבירה כזו או אחרת הוא עתיד לשלם על כך מחיר כבד מאוד. הוא בהחלט יחפש דרך להמתיק את הגלולה ולהפחית את חומרת העונש שיוטל עליו.

מה עושים כדי למנוע ענישה חמורה?

בכל תחום שהוא בו אזרח עתיד לעמוד לדין חשוב לו לזכור כי עליו להיות מיוצג על ידי עו"ד מומחה בתחום המסוים והרלוונטי. כיוון שכאשר הוא מודרך היטב וכל צעד מתבצע כראוי, ניתן להפחית את חמורת העונש בצורה דרסטית, ובמקרים לא מעטים אפילו לצאת ללא ענישה כלל. היות שזו המציאות חשוב שכל מי שנתפס בגין עבירת תנועה כמו נהיגה בשכרות יהיה מודע לכך שלא פוסעים אף לא צעד אחד לבד. ועוד לפני שניגשים לחקירה וחושבים על הצעדים הבאים, בוחרים עו"ד מומחה בענף התעבורה. המטרה הינה לקבל הדרכה מפורטת ולהיות מלווים על ידי גורם מקצועי ומומחה שיודע מה נכון לעשות ואיך צריך לענות על כל שאלה.

לקבל המלצות על עו"ד

היות ויש בארץ עורכי דין רבים, עלינו לקבל המלצות לפני שאנחנו בוחרים עו"ד שייצג אותנו בפרשייה מולה אנו מתמודדים. חשוב לנו להיות רגועים כי עו"ד אותו נבחר יהיה נאמן לנו ויעשה כל מאמץ כדי להקל מעלינו את חומרת העונש. בנוסף עלינו לוודא כי הוא מנוסה ובעל יכולת מוכחת בענף התעבורה. כך שהוא מסוגל ללוות אותנו ולהביא תועלת רבה.

כתוב/כתבי תגובה