דיטיילינג לרכב מחיר – כמה זה יעלה לכם?

דיטיילינג לרכב מחיר – כמה זה יעלה לכם?

רצוי לדעת כי דיטיילינג לרכב מחיר יכול להשתנות בהתאם לסוג העבודה שעושים והאם מדובר על דיטיילינג חיצוני או פנימי. אם מדובר על עבודות פשוטות של שטיפת דיטיילינג, כמו ניקוי צמיגים, הסרת שמנים או חידוש פלסטיקה, המחיר לרוב יהיה באזור 350-450 ש״ח.

קורקציה לצבע הרכב לעומת זאת, יכולה לעלות הרבה יותר. במקרה כזה, עבודות שטיפה או ניקוי או פוליש ב-3 שלבים יעלו לכם 3,000 עד 4,000 ש״ח. כך שזה משהו שאתם צריכים לקחת לתשומת ליבכם כאשר אתם מחליטים לפנות אל חברה שתעשה עבודה כזו לרכב שלכם.

כמה יעלה לכם דיטיילינג פנימי?

כאשר מדובר על דיטיילינג לרכב מחיר של עבודה פנימית, אז המחיר לרוב ינוע בין 500 ל-1,500 ש״ח. ניקוי מושבים עם ייבוש נחשבת לעבודה זולה, מהירה ופשוטה, ואילו ניקוי סלון הרכב ברמת הבורג תעלה לכם הרבה יותר. כך שאתם צריכים לעשות את החישובים שלכם ולהחליט איזו סוג של עבודה הייתם רוצים לעשות ברכב שלכם.

אם תחליטו למקצוענים לעשות עבורכם את העבודה הדרושה, זה בוודאי יאפשר לכם להיות הרבה יותר מרוצים עם איכות העבודה ופשוט לדעת שאתם נותנים לאנשים הנכונים לעשות כל מה שצריך במובן הזה. כך שזה משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם כדי שתוכלו לבחור נכון.

תשדרגו את הרכב שלכם

ביצוע של עבודות דיטיילינג לרכב מחיר טוב יחד עם פוליש רב שלבי בחולון יאפשרו לכם לשדרג את מצב הרכב ולהפוך אותו להרבה יותר טוב. אם בכוונתכם לעשות עבודה כזו, יהיה כדאי לכם להתחיל בכך שתבחרו בשירותיה של חברה מקצועית שתהיה מסוגלת לעשות את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר. זה בוודאי יהיה שווה את זה בסופו של דבר ויביא לשדרוג משמעותי של הרכב.

כתוב/כתבי תגובה