כלמוביל טרייד אין

כלמוביל טרייד אין

כל מי שמכיר את עולם הרכב, יודע שאחת העסקאות הפופולאריות ביותר אשר מתבצעות בו כיום, הן עסקאות טרייד אין. עסקאות במסגרתן בעלי רכבים מוכרים את הרכב שלהם לחברת הרכב ובתמורה, הם רוכשים רכב חלופי, חדש יותר, במחיר מוזל. כך הם גם נפטרים מהרכב שלהם וגם מקבלים הזדמנות לרכוש רכב חלופי, חדש יותר, בתנאים הרבה יותר טובים.

בשביל לעשות עסקאות טרייד אין ברמה גבוהה ובצורה בטוחה ואמינה, מוטב לפנות אל חברות רכב מנוסות, חברות רכב חזקות, מוכרות וכן על חברות מורשות, כלומר כאלה שעובדות באופן ישיר עם חברות הרכב אותם הן משווקות. אין טעם לעבוד עם חברות שאינן כאלה, מאחר ואז ייתכן מאוד שבמקום רכב חדש במצב טוב, נקבל רכב במצב לא טוב, מה עוד שלא בטוח אם זה אפשרי לבצע עסקה כזו.

דוגמא טובה לחברה איתה משתלם ונכון לבצע עסקאות טרייד אין, זו חברת כלמוביל טרייד אין אשר לרשותה מערך מכירות גדול והיא מספקת שירותי טרייד אין לסוגים שונים של רכבים, כולל יונדאי ורכבים אחרים. לא מעט צעירים, מבוגרים, בעלי משפחות ואנשי עסקים עובדים עם החברה, ודואגים להחליף מדי שנה או מדי מספר שנים את הרכב אשר ברשותם, בעזרת עסקאות טרייד אין, דרך חברת כלמוביל.

צריך לומר, לפני שבוחרים לעשות עסקה שכזו, עם כלמוביל או כל חברה אחרת, יש לבדוק מספר פרטים בשביל לוודא שהעסקה אכן משתלמת. ראשית, יש לבדוק מה ערך הרכב אותו מבקשים למכור, האם משתלם לשלב אותו בעסקה כזו או שמה נכון יותר לרכוש רכב חדש בלי קשר.

שנית, יש לבדוק האם בתנאים ובמצב של הרכב זה בכלל אפשרי ונכון לעשות עסקה שכזו. יש מקרים בהם הרכב במצב לא טוב ולכן גם לא נרוויח עליו הרבה, יש מצב שתנאי היסוד הם כאלה, שלא משתלם מבחינה כלכלית לעשות עסקת טרייד אין ועדיף לחכות עם זה.

שלישית, איזה רכב אנחנו יכולים לרכוש, באילו תנאים, מה העלויות של העסקה וכן מה עלויות האחזקה של הרכב. כל הנתונים הנ"ל ילמדו אותנו אם משתלם לעשות את העסקה.

כתוב/כתבי תגובה