כלמוביל טרייד

כלמוביל טרייד

אחת הדרכים הפופולאריות ביותר לקנות רכב חדש בימינו, מגיעה דרך שיטת טרייד אין. שיטה זו שהיתה מוכרת במשך שנים רבות בארצות הברית, השתלבה עם השנים גם בישראל. הרעיון הוא מאוד פשוט. אנחנו קונים רכב אצל חברה מסוימת, ואחרי כמה שנים אנחנו יכולים למכור לה אותו בחזרה, בתנאי שהוא קונים ממנה רכב אחר, במילים אחרות אנחנו עושים עם החברה טרייד אין, כאשר במסגרתו אנחנו מקבלים רכב חדש בתמורה לרכב הישן פלוס תוספת תשלום על ההפרש שבין הסכומים של שני הרכבים.

במהלך השנים שיטה זו השתכללה, היום יש מקומות רבים שמוכנים גם לקנות כלי רכב שלא נקנו אצלם, בדרך כלל המטרה היא לקנות כלי רכב יד ראשונה או שנייה אך לא מעבר לכך, מאחר וקיים קושי רב למכור רכב יד שלישית ומעלה בשוק.

לצרכן זה משתלם מאחר וכך הוא יכול לקנות רכב יד ראשונה או שנייה אצל חברה, במקום אמין ויסודי, בתנאים הרבה יותר טובים ומה עוד שהוא לא צריך להשקיע כלל במכירת הרכב. לחברה זה משתלם מאחר וכך היא יכולה לקנות רכבים שהיא עצמה מכרה ולמכור אותם שוב. במובנים מסוימים היא מרוויחה על הרכב שלה יותר מפעם אחת.

צריך לומר, אנחנו יכולים למצוא מגוון חברות שמתמחות בנושא של טרייד אין, כולל חברות גדולות כמו כלמוביל, וכן חברות קטנות, אשר חלקן עובדות אך ורק ביישובים מסוימים או באזורים ספציפיים בישראל.

בתור צרכנים אשר מעוניינים לבצע עסקה חכמה, רצוי מאוד לבחון היטב מי עומד מאחורי החברה, מה בדיוק החברה מציעה, אילו רכבים יש לה בקטלוג, כמה עולה לבצע אצלה עסקת טרייד אין ועוד. חשוב גם לברר, מתי אפשרי ונכון לעשות עסקה כזו. כלומר, מתי החברה מוכנה לבצע עסקת טרייד אין, והאם זה משתלם מבחינתנו בהיבט הכלכלי.

נקודה אחרונה שאנחנו צריכים לזכור, עסקאות טרייד אין יכולות להתבצע הן על רכבים ישנים והן על רכבים חדשים, כלומר אנחנו יכולים למכור רכב ישן ולקנות רכב חדש. אך זה יהיה כמובן בתוספת תשלום מסוימת לחברה.

עוד מידע תוכלו למצוא בכלמוביל טרייד

כתוב/כתבי תגובה