5 טיפים לטיפול בתביעות תאונות דרכים

אחרי תאונת דרכים, אחד הדברים שאנחנו צריכים לעשות, זה להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח. התביעה נועדה לאפשר לנו לקבל פיצויים על התאונה, על הנזק שנגרם לנו וכן על הנזק שנגרם לרכב שלנו.

אנחנו צריכים לפעול באופן מסוים בשביל לקבל את מה שמגיע לנו על פי הפוליסה. לשמחתנו, יש לנו מספיק דרכים וכלים כיצד לפעול לשם כך. אך אם אנחנו לא נפעל בצורה נכונה, אזי שאנו עלולים גם לבזבז זמן, וגם עלולים לגלות שאנחנו לא יכולים לקבל את מה שאנו אמורים לקבל.

לפני שנציג בפניכם טיפים שונים לטיפול בתביעות תאונות דרכים, עלינו לקחת בחשבון שיש גורמים שיכולים לעזור לנו, למשל עורכי דין שמכירים את התחום ומתמחים בו. אנחנו צריכים לעבוד איתם בשיתוף פעולה בשביל שבסופו של דבר, אכן התהליך יתבצע בצורה נכונה ונקבל בדיוק את מה שמגיע לנו. בין אם זה על פי החוק ובין אם זה על פי הפוליסה שלנו.

מה עלינו לעשות – טיפים

טיפ ראשון – לשכור עורך דין תאונות דרכים מנוסה, מקצועי, איש מקצוע שאנחנו יכולים לסמוך עליו.

טיפ שני – אנחנו צריכים להשתמש בכל המסמכים והראיות שעומדות לרשותנו. לשם כך, עלינו להקפיד לשמור קבלות וטפסים מבתי חולים, צילומים של התאונה ועוד.

טיפ שלישי – חשוב לבצע את כל הדברים כפי שחברת הביטוח דורשת, חשוב לעשות את זה בזמן ללא עיכובים.

טיפ רביעי – עלינו לעשות את הדברים בצורה מסודרת. אם יש בעיה מסוימת עליה לטפל בה בהקדם.

טיפ חמישי – חשוב לספר את כל האמת לעורכי הדין ולשאר הגורמים שמתעסקים בנושא. חשוב שנסכים לעבור כל בדיקה נדרשת, ולו בשביל שלא יהיה ניתן לטעון שעשינו דברים בניגוד לחוק ופגענו בתביעה שלנו.

כתוב/כתבי תגובה