השכרת רכב בפולין

השכרת רכב בפולין

לאורך שנים רבות הטיולים היחידים לפולין היו אלו של בני הנוער או של אנשי הצבא שטסו לביקורים במחנות ההשמדה בפולין.

רק בשנים האחרונות גילו כלל הישראלים את פולין והחלו לטוס אליה בעיקר עקב הטיסות הזולות של חברות הלואו קוסט  והאפשרות ליהנות בה משופינג במחירים זולים באופן משמעותי.

טיולים בפולין

המדינה שיש לה היסטוריה רבת שנים ושעברה הרבה מאד מלחמות מציעה לתיירים הרבה מאד אתרים מעניינים ולכן הדרך המוצעת היא להשכיר רכב ולטייל בין הערים השונות כדי לספוג את האווירה. הערים המרכזיות שסוחפות אליהן הרבה מאד מבקרים הן הבירה ורשה, קראקוב, לובלין, גדנסק ורוצלב וקטוביץ.

מסקרן מאד להסתובב בערים הללו, להתרשם מהמבנים יוצאי הדופן ולראות את הקדמה שמראה את ההתאוששות מעל הנזקים וההרס ששררו בערים הללו לאחר המלחמות ולאור חילופי השלטון בה.

השכרת רכב בפולין

הנסיעה ברחבי פולין היא נעימה מאד ולכן קיימות בה כמה אופציות של השכרת רכב בפולין דרך החברות המקומיות המוצלחות מאד כמו אקספרס או פאנק המשכירות בדרך כלל רכבים חדשים ומעניקות שירותי דרך מצוינים ברחבי המדינה. אפשר לשכור רכבים גם מהסוכנויות הבין לאומיות הפועלות בפולין שמציעות מחירים הוגנים ורכבים איכותיים בדרגות ובגדלים שונים לבחירת הלקוחות.

בהתאם לסוג הנסיעה ולכמות המטיילים אפשר לשכור רכב משפחתי או רכב גדול יותר שקיימים בו שבעה או תשעה מושבים כך שיש די מקום הן לנוסעים והן למזוודות.

טבע בפולין

אוהבי הטבע יופתעו מהכמות העצומה של היערות שבהן אפשר לבקר, השטחים החקלאיים בשלל צבעים הממוקמים בכל מקום לאורכה ולרוחבה של המדינה, האגמים העצומים, הנהרות והפארקים המרהיבים כמו פארק טטרה.

אחת האטרקציות המעניינות והמומלצות היא ביקור במכרות המלח. אפשר להגיע עם הרכב השכור עד הכניסה למכרה ומשם ממשיכים ברגל או ברכבים ייעודיים למסע מרתק בשבילים שנבנו בתוך בטן האדמה כשלכל האורך רואים את שכבות המלח שאותם אוספים לצורך ייצור מלח מקומי.

ביקור במחנות ההשמדה

רבים מהישראלים בוחרים לבקר גם במחנות ההשמדה כדי לראות ולהבין את מה שאירע למיליוני היהודים שנכחדו בהם בתקופת השואה.

כתוב/כתבי תגובה