מנעולן רכב – מתי נזמין אותו וכיצד נעשה זאת

מנעולן רכב – מתי נזמין אותו וכיצד נעשה זאת

אף אחד מאיתנו לא רוצה, לא מצפה, לא חושב שיום אחד הוא ימצא את עצמו בתוך רכב נעול מבלי אפשרות לצאת, חס וחלילה, או להיפך, אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו בצד השני, כלומר מחוץ לרכב, מבלי אפשרות להיכנס אליו.

אך לצערנו הרב, שני המצבים האלה אפשריים ולא מעט אנשים מצאו את עצמם מתמודדים איתם ופוגשים בצורך של שחזור מפתחות לרכב. מדובר במצבים שיכולים לקרות מסיבות שונות, כפי שנוכל לראות בהמשך. בשני המצבים, מי שיכול לעזור לנו להתמודד עם הבעיה, הוא מנעולן רכב.

לפני שנסביר מה זה בדיוק מנעולן וכיצד הוא יכול לעזור לנו, נפרט בקצרה על מצבים בהם אנחנו יכולים להיתקע מחוץ או בתוך הרכב, וכן על מצבים בהם אנחנו פשוט לא יכולים להתניע את הרכב מסיבות שונות והמנעולן יכול לעזור.

המצב השכיח ביותר הוא, שהמפתח של הרכב נשבר או שאיננו מאפשר לנו לפתוח את הרכב או להתניע אותו. מצב דומה ושכיח גם כן, הוא כאשר השלט של האזעקה איננו עובד ואז אנחנו לא יכולים לכבות אותו ולפתוח את הדלת. חשוב לציין, לא מדובר פה על מצב שאין בטרייה בשלט, אלא מצב יותר משמעותי מזה.

מצב פחות שכיח אך הרבה יותר מסוכן, הוא שלא ניתן לפתוח את הדלת או את החלון מבפנים. אז אנחנו תקועים בתוך הרכב. זה עלול להיות מסוכן, אם המזגן לא עובד או אם לנו מזון ומים.

קראו על שירות החלפת סוויץ' לרכב בלינק הזה

מה זה מנעולן רכב וכיצד הוא יכול לעזור לנו

מנעולן הוא אדם שיודע להתמודד עם סוגים שונים של מנעולים ולפתוח אותם בדרכים כאלה ואחרות. בין אם זה באמצעות כלים מקצועיים ובין אם זה באמצעות הסרת המנעול והחלפתו במנעול חדש. צריך לומר, במקרה של כלי רכב, זה יכול להיות מורכב בגלל שמדובר על מנעולים שונים, חלקם מחוברים למערכות אזעקה.

כשאנחנו מזמינים מנעולן, הוא מאפיין את הבעיה, לומד מהי ולאחר מכן הוא יכול לעזור לנו לפתור אותה בדרכים שונות, על פי הכלים והאמצעים שעומדים לרשותו. זאת בניסיון לבצע את העבודה במינימום נזק לרכב.

כתוב/כתבי תגובה