קונה רכבים לברזל

קונה רכבים לברזל

השמירה על איכות הסביבה ופעולות המחזור אשר נעשות לסוגים רבים של ציוד, מובילה גם את מגרשי המכוניות הישנות לרכוש רכבים לברזל.

פירוק רכבים 

עובדי המגרש מפרקים כל רכב ישן אשר מגיע לפירוק כמו כאן, רכבים קטנים, רכבים משפחתיים, משאיות, אופנועים וציוד מכני הנדסי כמו טרקטורים. בכל אחד מהרכבים הללו קיימת שלדה ממתכת ובנוסף לכך חלקים רבים אחרים, אשר גם הם מיוצרים מחומר זה.

את המתכת אפשר להתיך בחום מאד גבוה ולהפוך אותה לחומר צמיגי ונוזלי. עקב כך אפשר לייצר מחומר זה מוצרים אחרים לשימוש של תעשיות שונות, כמו חלקי חילוף למפעלים, מוצרי נוי ועוד.

לכן המגמה היא לפרק כמות גדולה ככל שאפשר של חלקי חילוף ושלדות ולהעביר אותם למפעלים מיוחדים אשר עוסקים במחזור מתכות בהתאם לכללים שקבע המשרד לאיכות הסביבה.

רכישת ברזל 

אפשר להעביר למגרש אשר קונה רכבים לברזל כל רכב ישן ללא קשר למצבו הפיסי או המכני. כל המכוניות יפורקו ותתבצע הפרדה של החלפים על פי הרכבם והאפשרות למחזר אותם.

בנוסף לכך חלפים אחרים, כמו אלו הבנויים מחומרים פלסטיים או זכוכית, שהם תקינים יועברו למכירה כפריטי יד שנייה. 

עידוד של העברת רכבים לפירוק 

הברזל אשר מפורק מהרכבים הישנים אשר מועבר למחזור תורם רבות לכלכלה וזו אחת הסיבות שהמדינה מעודדת את ביצוע הפירוק. מעבר לכך הברזל הישן פולט רעלנים אשר מסוכנים לנשימה של הציבור ולכן המגמה היא שיש לבצע פירוק של הרכבים הללו כך שלא יהיו ברחבי העיר. 

גורמים עירוניים גם אוכפים חוק זה ומטילים קנסות על בעלי הרכבים, אם הם לא מבצעים את ההליך המתבקש הם נקנסים בסכומי כסף גדולים, דבר שהוא מיותר לחלוטין.

לכן יש להעביר את הרכב למגרש ללא דיחוי.

כתוב/כתבי תגובה