מצבר לקלנועית – לבחור את המצבר הנכון

מצבר לקלנועית – לבחור את המצבר הנכון

אנחנו נוהגים לחשוב שמצברים מיועדים אך ורק למכוניות. אך האמת היא, שכל כלי רכב זקוק למצבר, ראו באתר של שיא מצברים. לא משנה באיזה כלי מדובר. אם הוא חשמלי ואנחנו רוצים להשתמש בו לאורך זמן אז הוא זקוק לסוג מסוים של מצבר. 

מצבר הוא כידוע בטרייה שמאפשרת להתניע את כלי הרכב, בלעדיו החשמל לא יעבוד. אנחנו יכולים לראות את זה במקרים של אופנועים, קטנועים, סירות וכן אפיו במקרים של קולנועית. 

כידוע, לא מעט אנשים מבוגרים משתמשים בכלי זה על מנת שיוכלו להתנייד, בין אם זה במתחמים סגורים או במתחמים פתוחים. על כן, אם רוצים לאפשר להם להתנייד בצורה חופשית ללא שום בעיה, הרי צריך לספק לכלי שברשותם מצבר תקין, מצבר מלא ואיכותי. אחרת הם לא יוכלו להשתמש בכלי ולא יוכלו להתנייד בעזרתו. 

לפני שאנחנו מסבירים כיצד בוחרים מצבר לקלנועית, חשוב להדגיש כאן, כמעט בכל מקום שמוכרים מצברים אנחנו יכולים למצוא, לצד מצבר לרכב גם מצבר עבור כלי זה. זה לא מחייב, אך בהחלט סביר להניח שכך יהיה. 

כיצד בוחרים מצבר בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבחור מצבר שיכול להתאים מבחינת הגודל שלו לסוג הכלי. לכן אנחנו צריכים לבחון את ההתאמה מבחינת הגודל וכן מבחינת הסגנון. 

שנית, יש לבחון את המפרט הטכני של המצבר, בין אם זה כוח סוס, בין אם זה מבחינת היבט של התקנה, חיבור, מה המשקל שלו וכן חשוב לשים לב איך אפשר לתחזק אותו, כיצד ניתן לטפל בו, על מנת שישרת את הכלי לאורך זמן. 

שלישית, יש לבחון שבעת מועד הרכישה מקבלים אחריות מלאה על המצבר, כמו כן, רצוי מאוד שההתקנה תתבצע על ידי הצוות במקום ולא באופן עצמאי. 

כתוב/כתבי תגובה