החלפת מצבר – עלויות ואיך להוזיל את עלויות החלפת מצברים

החלפת מצבר – עלויות ואיך להוזיל את עלויות החלפת מצברים

הנשמה של הרכב במובן הכי אמתי הוא המצבר. בלעדיו לא ניתן להפעיל לא את המזגן, לא את הרדיו, לא את האורות ואפילו לא להניע את הרכב עצמו. בקיצור, בלי מצבר – אין רכב. בדרך כלל כאשר רכב לא מניע זה בגלל המצבר. כאשר המצבר מתרוקן מה שאנחנו צריכים לעשות זה להחליף את המצבר.

כיום, ניתן לבצע את הפעולה בשני דרכים. או להזמין כמו פעם גרר אליכם לחניה שיבוא לקחת את הרכב למוסך שם יבדקו את הרכב ויבצעו בו את התיקונים או ההחלפות הדרושים. כיום, יש לכם אפשרות נוספת. במקום להתקשר לגרר, לנסוע אחריו עד המוסך ורק שם לבצע את התיקון, אתם יכולים להזמין שירות של החלפת מצבר עד הבית.

התאמת מצבר

החלפת מצבר לא יכולה להתבצע סתם ככה. המצבר אתם מחליפים, צריך להתאים לרכב שלכם. בכדי שהרכב יפעל בצורה הטובה ביותר, בלי חריקות או תקלות לא צפויות, חשוב לרכוש מצבר מתאים לרכב. לא כל מצבר מתאים לכל רכב. כמו שמצבר של משאית לא מתאים לאופנוע, כך לא תוכלו להחליף ברכב קיה פיקנטו מצבר של מזדה 3 לדוגמא.

לפני שאתם מחליפים מצבר כדאי לברר מה הם עלויות ואיך להוזיל את עלויות החלפת מצברים. המחירים של החלפת מצבר מתחיל בערך ב – 450 שקלים. המחיר יכול להגיע כמובן גם למחירים גבוהים יותר עד לסכומים של – 2,500 שקלים. כמובן, שהמחיר לא נקבע סתם ככה.

מחיר של מצבר נקבע על פי הדגם שאתם צריכים, האמפר ובהתאם ליצרן המצברים. אם אתם רוצים להוזיל את עלויות החלפת מצברים תוכלו לרכוש מצבר משומש. עקרונית מצבר כזה הוא לא פחות טוב מחדש.

כתוב/כתבי תגובה