אורך חיי המצבר

אורך חיי המצבר

המאמר הבא יעסוק בתפקידיו של המצבר ברכב שלנו באורך חיי המצבר ובטיפים על איך אפשר לשמור על המצבר שלנו לאורך זמן.

בכדי להבין את תפקיד המצבר ברכב, חשוב לשים דגש על הבנת מערכת החשמל כולה. בפועל, המצבר הוא זה שמספק את מקור הכוח, החשמל והאנרגיה לכל המערכות הזקוקות לחשמל.

כמות האנרגיה תלויה בכוח המצבר. האביזרים שזקוקים לאנרגיה הזו הם מזגן, מחשב הרכב, התאורה, מערכת האזעקה, החלונות ועוד. בנוסף, תהליך התנעת הרכב מתבצע דרך המתנע. המצבר גורם לניצוץ חשמלי דרך המנוע. אז בגדול, דרך זה אנחנו מבינים שבלי מצבר, אנחנו לא יכולים להמשיך נסיעה ברכב שלנו.

מכיון ואנו חיים במדינה חמה, בה השימוש במזגן בתוך הרכב נעשה לעיתים קרובות, אנו זקוקים למצבר חזק. איך שלא מסתכלים על זה, אורך החיים הממוצע של מצבר בישראל נע בין 2.5-3.5 שנים. אז איך בכל זאת ניתן לשמור על המצבר שלנו לאורך זמן ולמנוע תקלות?


בדיקה של המצבר אחת לכמה חודשים

תחזוקה אופטימלית של המצבר היא הדבר החשוב ביותר כדי לשמור עליו לאורך זמן. את המצבר כדאי לבדוק אחת לשלושה חודשים. בנוסף, חשוב להסתכל על המבנה שלו ולוודא שאין דליפות של החומצה שנמצאת בתוכו, סדקים או קורוזיה.


מים במצבר

המצבר חייב שיהיו בו מספיק מים כדי לשמור על תפוקה טובה. לכן, חשוב לוודא שיש מספיק מים בבדיקה ואם לא אז למלא. המים חייבים להיות מים מזוקקים ולא מים רגילים. מים רגילים הורסים את המצבר. בנוסף, חשוב לוודא שהמים שאתם מוסיפים לא עוברים את הגובה הרצוי שהוא 3 מילימטרים מתחת לקצה התא בו ממלאים את המים.

פעולות אלו יסייעו לכם לשמור על המצבר שלכם לאורך זמן. 

תקועים עם מצבר מקולקל?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן למענכם עם שירות מצבר עד הבית. חברת שחר כהן מצברים מתמחה בשיווק והחלפת מצברים ומגיעה עד אליכם עם מצבר חדש של אחד המותגים המובילים בתחום. ההתקנה כוללת אחריות מלאה על המצבר. המחירים שלנו הם הטובים ביותר בשוק, מחירים ללא תחרות עם שירות מקצועי, ניסיון וידע של שנים רבות בתחום הרכבים באופן כללי והמצברים באופן ספיציפי.

השירות שלו יחסוך לכם זמן רב, כסף וכאבי ראש, כך שתוכלו להמשיך את היום שלכם בדיוק מאיפה שהפסקתם תוך זמן קצר. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לצלצל למספר 050-6969767 או לפנות דרך אתר https://bestmazber.co.il/ ואנחנו בדרך אליכם.

כתוב/כתבי תגובה