מהם אופני הרים זנב קשיח והאם זה מתאים לרכיבה מקצועית?

מהם אופני הרים זנב קשיח והאם זה מתאים לרכיבה מקצועית?

ספורט הרכיבה הינו ספורט פופולרי מאוד ומתפתח מאוד. אם אתם רוצים להצטרף לספורט לרכוש אופני הרים טובות נוחות ומקצועיות, קודם כל מובטחת לכם הנאה רבה מכל תחום שתבחרו בספורט הרכיבה.

עלום האופניים מתפתח גם הוא מאוד והוא הפך למורכב בשנים האחרונות, הדילמות רבות בעיקר לחדשים בתחום. כל סגנון רכיבה דורש ציוד שונה המתאים לו, הרגלים רבים שונים ומגוונים.

לפני בחירת האופניים רצוי להבין שלשה דברים: 1. מהו סגנון הרכיבה האהוב והמועדף עליכם? 2. האם אתם מעוניינים באופניים בעלי שיכוך מלא או שמא זנב קשיח? 3. כמובן מהו התקציב שלכם?

אופני הרים זנב קשיח – סגנון רכיבה

סגנון הרכיבה שתבחרו עשוי להיות מושפע מכמה אלמנטים שונים.

  1. ותק וניסיון: רוכבים מתחילים לרוב יעדיפו לרכב על שבילים רחבים, לטייל להנאתם, רכיבה זו מרגילה אתכם למאמץ הכרוך ברכיבה והנאה מהחוויה והנופים. כמו כן זה ישפר את כושר הרכיבה שלכם בהדרגה, ללא חשש שתיפצעו בדרך. האופניים יעמדו במשימות שונות שיתמודדו עמם באופן סביר. מנגד – רוכבים מנוסים יעדיפו וגם יהיה נכון יותר בשבילם לרכב בשטחים יותר מורכבים, המרגילים אתכם למצבי הטכניים שתיתקלו בהם במהלך הרכיבה.
  2. שטח הרכיבה: כדאי לצאת לראות את השטח שתרכבו בו לפני שתצאו עם האופניים, לדעת מה מצפה לכם. שבילים מסודרים, הרריים, שבילי חצץ, כמו כן עליות וירידות. להמשך קריאה בנושא אופני הרים זנב קשיח באתר קוברה בורדו

אופני הרים זנב קשיח – התקציב

ישנם כמה אביזרים הנחוצים לכל רוכב אופניים, קסדה, משאבה וכלי תיקון, כדאי גם להצטייד במכנס רכיבה נוח, כל זה גם נכללים בתקציב.מחיר האופניים – המחירים משתנים לפי סוג האופניים. אופני הרים זנב קשיח מתאפיינים במעלות שונות כמו משקל קל לנשיאה, הוא זקוק פחות לתחזוק, ויעילות הדיווש טובה יותר. מידע נוסף באתר https://www.cobra-bordo.co.il/

כתוב/כתבי תגובה