כל מה שצריך לדעת על תאונות דרכים

כל מה שצריך לדעת על תאונות דרכים

תאונת דרכים היא אירוע פתאומי שעלול לזעזע את החיים. זה עלול להיות עצוב מאוד, כואב ומשבש לחלוטין את כל סדרי החיים. אך מלבד לנזק הפיסי ואולי אף לאבדן, חשוב כי כל מי שהיה מעורב בתאונת דרכים ידע כי הוא ככל הנראה זכאי לפיצויים משמעותיים. שימו לב – גם מי שהיה אחראי על התאונה ואף אשם זכאי לקבל פיצויים על הנזק שהתרחש. בדיוק עבור מקרים שכאלו כל רכב מבוטח על ידי חברות ביטוח. כך שבמקרה וחל נזק או התרחשה תאונה – יש אל מי לפנות כדי לקבל את הפיצויים.

חברות הביטוח – שיקולים מסחריים

שימו לב כי חברות הביטוח הן לפני הכול ואחרי הכול חברות מסחריות שמגלגלות סכומים גבוהים של כסף. היות שכך הן לא ששות לשלם לנפגעים או לניזוקים את הכסף שמגיע להם. ולכן יש מקרים רבים בהם תתנהל מלחמה מורכבת ומתישה מול הגופים שהיו אמורים לתמוך בנפגעים בעת צרה. חברות הביטוח פועלות במקצועיות רבה והן עשויות למצוא סיבות מדוע לא מוטלת עליהן החובה לשלם פיצויים עבור תאונה מסוימת. אך יש לזכור כי אם אתם מבוטחים ומשלמים כנדרש מכם מידי חודש בחודשו, אם על פי חוק מגיע לכם לקבל פיצויים – אין לכם סיבה לוותר על מה שמגיע לכם.

תביעה באמצעות עורך דין

כן, אם אתם מבוטחים כחוק וניזוקתם בתאונת דרכים יש לכם זכויות. וגם אם חברת הביטוח מנסה להתחמק מכך אסור לכם לוותר. יהיה נכון לפנות באמצעות עורך דין מומחה בתחום זה כמו משרד פייפר כהן עורכי דין לייצוג נפגעי תאונות דרכים, הוא ישמע מכם על התאונה ועל היקף הנזקים, הוא יבדוק את פוליסת הביטוח שלכם ויסיק את המסקנות שלו. בהתאם לכך הוא יגיש את התביעה שלכם לחברת הביטוח תוך צירוף מסמכים נדרשים המוכיחים כי מגיע לכם לקבל פיצויים מחברת הביטוח בה אתם מבוטחים. שימו לב שגם אם הולך רגל נפגע הוא זכאי לתשלומים מחברת הביטוח שמבטחת את הרכב הפוגע. וזה אומר שהניזוק לרוב יהיה זכאי לקבל פיצויים אף אם הוא אינו בעל הרכב או לא משלם עבור הביטוח. כדי לממש את הזכויות ולמצות אותם מומלץ להיות מיוצגים על ידי איש מקצוע. למידע נוסף בנושא היכנסו לאתר https://fclaw.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה